دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
حجم احتمالی فایل نصبی بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut در صفحه فروشگاه PlayStation Store اعلام شد. با دنیای بازی همراه باشید.
بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut حسابی جنجال به پا کرده است: هم به خاطر قیمت آن و هم به خاطر به روزرسانی‌هایی که مسیر‌های بازی را وارد ژانر دیگری می‌کند. اما این بازی قرار است یک بازی بسیار موفق را بهبود داده و توسعه ببخشد. در نتیجه جدای از این جنجال‌ها، طرفداران همچنان مشتاق عرضه این بازی هستند.
بازی Director’s Cut قرار است کمتر از یک ماه دیگر روانه بازار شود. در این فاصله جزئیات بیشتری در مورد بازی به بیرون درز کرده است.
برای مثال، اکنون می‌دانیم که حجم فایل بازی قرار است چند گیگ باشد. همانطور که اولین بار Twisted Voxel در صفحه PlayStation Store دیده بود، سایز بازی ۶۰ GB است. پیش‌تر در صفحه PlayStation Store اعلام شده بود که حجم فایل بازی Director’s Cut روی پلتفرم PS5 چیزی حدود ۶۰ GB اعلام شده است.
یعنی حجم بازی در حدود ۱۰ GB بیشتر از حجم ۵۰ GB بازی اولیه  است که سال قبل روانه بازار شده بود. با این وجود، بعد‌ها حجم فایل نصبی بازی اصلی شده بود ۳۵ GB. پس این احتمال وجود دارد که حجم فایل نهایی نسخه Director’s Cut بازی هم کمتر شود.
البته که این موضوع در مورد هیچ‌کدام از به روزرسانی‌های اولیه بازی صادق نخواهد بود. بعد از عرضه بازی اصلی، یک به روزرسانی ۱۲ GB برای آن ارائه شد. این به روررسانی مربوط می‌شد به حالت مولتی‌پلیر بازی به نام Legends.
بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut برای پلتفرم‌های PS5 و PS4 در تاریخ ۲۰ اوت (جمعه ۲۹ مرداد) عرضه خواهد شد. بازی Ghost of Tsushima Director’s Cut از حالت PS5 پیشتیبانی کاملی ارائه می‌دهد؛ با وجود گزینه‌هایی همچون DualSense و یک به‌ روزرسانی ۴K. همچنین بازی با سرعت ۶۰ FPS اجرا خواهد شد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari