دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
لیست عناوین مطلب
امسال باری دیگر کمپانی Sledgehammer Games سرپرستی تولید بازی‌های Call of Duty را برعهده گرفت. بازی قرار است اواخر سال جاری روانه بازار شود. از این رو، Sledgehammer Games ناگزیر باید تاریخی را برای رونمایی از بازی مشخص کند. با دنیای بازی همراه باشید.
در حال حاضر کمپانی  Sledgehammer Games  هیچ تاریخ رسمی برای این کار در نظر نگرفته است. اما به احمال زیاد، رونمایی از بازی در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهد.
بنابر گفته‌های اندی رابینسون، ادیتور مجله VGC، تاریخ رونمایی ماه بعد خواهد بود. شایعه شده اسم بازی امسال از سری ندای وظیفه، Call of Duty: Vanguard است. پیش‌تر از بازی Black Ops Cold War نیز در ماه اوت سال ۲۰۲۰ رونمایی شده بود. در حقیقت، درست مثل بازی قبلی، احتمال بسیار زیادی وجود دارد که Vanguard نیز، از طریق بازی رایگان Call of Duty: Warzone رونمایی خواهد شد.
بنابر اخبار و اطلاعات درز کرده، بازی Call of Duty: Vanguard قرار است در طی دوران جنگ جهانی دوم رخ دهد. درست همانطور که داستان بازی قبلی Sledgehammer از سری Call of Duty در این زمان رخ می‌داد. موتور بازی نیز همان موتور استفاده شده برای بازی Modern Warfare (۲۰۱۹) خواهد بود.
برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari