دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
برای چندمین بار در سه سال گذشته شایعه شده است که یک نسخه ریمستر از بازی Metroid Prime Trilogy ساخته شده است، اما به دلایل مختلف از عرضه آن جلوگیری می‌شود. با دنیای بازی همراه باشید.
سال‌هاست که در مورد ریمستر سه‌گانه متروید پرایم با نام Metroid Prime Trilogy صحبت‌هایی می‌شود اما ظاهراً هنوز همچین چیزی وجود خارجی ندارد. شایعات و اطلاعات فاش شده بارها و بارها خبر از یک نسخه ریمستر از این سه‌گانه می‌دادند و امروز نیز شاهد یکی دیگر از این شایعات بودیم.
این شایعه توسط جف گراب، روزنامه‌نگار معروف پخش شد. وی در قسمت اخیر برنامه Grubbsnax (که توسط VGC پوشش داده شد) ادعا کرد که شایعات مربوط به بازی Metroid Prime Trilogy حقیقت دارد. به گفته گراب، روند توسعه این سه‌گانه تمام شده است، اما نینتندو هنوز آماده رونمایی و انتشار آن نیست.
به گفته گراب، انتشار یا عدم انتشار Metroid Prime Trilogy در سال آینده یا بعد از آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. یکی از این دلایل، تضمین کیفیت بازی است که به دلیل همه‌گیری COVID کاملاً تحت تأثیر قرار گرفته است. همچین گراب مدعی است که نینتندو قصد دارد تا نزدیک شدن به عرضه نسخه چهارم این مجموعه صبر کند.
این البته اولین بار نیست که در این راستا چیزی می‌شنویم. در اوایل سال ۲۰۱۹، ادعا می شد که توسعه در Metroid Prime Tri
در اخبار مرتبط، مایکل ویکان، طراح سابق Metroid Prime، در اوایل سال جاری ادعا کرد که پورت کردن کل سه‌گانه برای نینتندو سوئیچ کاری بسیار دشوار است به‌ویژه به دلیل این واقعیت که بازی Metroid Prime 3: Corruption کاملا طبق motion controls ساخته شده است.
صرف نظر از اینکه بازی Metroid Prime Trilogy بالاخره منتشر می‌شود یا خیر، طرفداران این مجموعه هنوز موارد زیادی برای انتظار کشیدن دارند، زیرا بازی Metroid Dread در ماه اکتبر منتشر می‌شود و Metroid Prime 4 نیز در دست ساخت است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari