ممنونیم Ubisoft
ویجیاتو >> بررسی بازی‌ها >> بازی‌های موبایل

۴ دیدگاه

اگر علاقه‌مند به تجربه بازی‌های سبک ماجراجویی موبایلی هستید، در این مطلب با بررسی بازی iOS و اندروید Rayman adventures همراه ویجیاتو باشید.
با پیشرفت صنعت بازی‌های ویدیویی، پلتفرم موبایل نیز تبدیل به یکی از جذاب‌ترین پلتفرم‌های بازی‌های ویدیویی شده و عناوین بسیار بزرگی روی این پلتفرم منتشر شد. در طی چندسال اخیر بازی‌های موبایلی بعدی جدید از دنیای ویدیوگیم را برای مخاطبین بازی‌های ویدیویی به ارمغان آورده‌اند و بارها ثابت کرده‌اند که دیگر هیچ محدودیت کسل کننده‌ای برای آن‌ها وجود ندارد. نوآوری‌های استودیوی‌های سازنده بازی‌های موبایلی، پای استودیو‌های بزرگ دنیای ویدیوگیم را به پلتفرم موبایل باز کرد و فصلی جدید را رقم زد.
حالا دیگر پلتفرم موبایل تبدیل به جرقه‌ای بزرگ برای روشن شدن نسلی جدید از بازی‌های ویدیویی بود. جرقه‌ای که قرار بود انقلابی بزرگ در دل بازی‌های ویدیویی باشد و نشان دهد که عناوین ویدیویی موبایلی نیز می‌توانند جذاب باشند. تاریخ پلتفرم موبایل، تاریخی پر فراز و نشیب است! تاریخی که شاید هیچکسی فکرش را هم نمی‌کرد که روزی به این مرحله برسد. اما وقتی صحبت از خلاقیت و نوآوری باشد، دیگر هیچ اهمیتی ندارد که دیگران چه فکری درباره شما می‌کنند.
با این توصیفات دیگر هیچ جای تعجبی نیست که در دل بازی‌های جذاب موبایلی، استودیوهای بزرگی را ببینیم که حالا تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از پلتفرم موبایل شده‌اند و عناوین آن‌ها حتی اگر سال‌ها از انتشارشان نیز گذشته باشد، همچنان جذاب هستند و کیفیت بالای این بازی‌ها را نشان می‌دهند و این دقیقا همان‌چیزی است که مخاطب از یک عنوان موبایلی انتظار دارد.  
بازی‌های ماجراجویی موبایلی بقدری جذاب شده‌اند که دیگر، دیدن استودیو‌های بزرگ بازی‌سازی در پشت این عناوین جای تعجبی ندارد. استودیو‌هایی که شاید تعداد بازی‌های آن‌ها، از تعداد انگشتان یک دست نیز کمتر باشد اما بازی‌های آن‌ها ثابت کرده‌اند که کیفیت مهم است نه کمیت! بازی‌هایی که شاید در نگاه اول بچگانه بنظر برسند اما وقتی پای را فراتر از آنچه که هست می‌گذاریم، متوجه جذابیت این بازی‌ها خواهیم شد.
استودیوی دوست داشتی بازی‌سازی Ubisoft که سابقه طولانی در ساخت بازی‌های ویدیویی دارد و کارنامه درخشانی را نیز از خود بجای گذاشته است، این‌بار تصمیم گرفته که فصل جدیدی از بازی‌های ویدیویی خودش را راهی پلتفرم موبایل کند. عنوانی دوست داشتنی که با نام Rayman Adventures شاخته می‌شود و تلاش می‌کند که با مکانیزم‌های پلتفرمر و با چاشنی یک عنوان ماجراجویی، این‌بار بعدی جدید را از یک بازی موبایلی برای شما رقم بزند.
روزی روزگاری، در دل جنگلی اسرار آمیز! اول چیزی که در برخورد با Rayman Adventures به چشم می‌خورد، تم فانتزی بازی است که ما را یاد عناوین دهه ۹۰ میلادی می‌اندازد. طبعا وقتی یک بازی تمی فانتزی دارد، باید داستانی دوست داشتنی را نیز روایت کند. داستانی که تجربه‌ بازی Rayman Adventures بسیار دوست داشتنی‌تر کرده است.
سال‌ها پیش گلی غول‌پیکر زندگی تمامی موجودات جنگل را در دست داشت. گلی زیبا که هسته آن، باعث زنده ماندن دیگر موجودات و راز سرسبزی جنگل بود. اما ناگهان همه‌چیز بهم می‌خورد و این گل توسط دزدان و راهزنان بازی که از ناکجا آباد آمده بودند، دزده می‌شود و شما باید به دنبال هسته این گل بروید و زندگی سرسبزی را یکبار دیگر به ساکنان جنگل بازگردانید. شما در این مسیر تنها نیستید و شخصیت‌های بسیاری شما را همراهی خواهند کرد. پس عجله کنید! فرصت چندانی ندارید.
وقتی نام یک استودیوی بزرگ بازی‌سازی به میدان می‌آید، می‌توان انتظار بسیار بالایی از گیم‌پلی بازی نیز داشت. بازی Rayman Adventures در واقع مجموعه‌ای از المان‌های نقش آفرینی – پلتفرمر است که در کالبد یک بازی ماجراجویی، تجربه‌ای متفاوت برای شما خواهد بود. گیم‌پلی، به معنای واقعی کلمه درگیرکننده و اعتیادآور است که همین موضوع مخاطب را مجبور به تجربه Rayman Adventures می‌کند.
در بازی شما می‌توانید که با توجه به سبکی بازیتان، کنترل چندین شخصیت متفاوت را برعهده بگیرید. هر شخصیت در بازی، توانایی‌های و بک استوری خاص خودش را در اختیار شما خواهد گذاشت. در بازی باید بپرید، امتیاز بگیرید، از موانع رد شوید و در نهایت سعی کنید که ماموریت‌های بازی یکی پس از دیگری به پایان برسانید.
استودیوی Ubisoft تمام تلاشش را کرده است که با داستانی جذاب و گیم‌پلی که بیشتر شبیه یک عنوان پلتفرمر است تا یک بازی ماجراجویی، تجربه‌ای جذاب باشد. تلاشی که به خوبی توانسته است که گیم‌پلی بازی را جذاب‌تر کند و عنوانی فوق‌العاده باشد.درکل Rayman Adventures تلاش می‌کند که فارغ از محدودیت‌ها، تجربه‌ای کنسولی باشد!
گرافیک بازی واقعا زیباست! طیف رنگی به کار رفته در تصاویر حالتی زنده و فانتزی را به بازی داده‌اند و تماشای محتوای جذاب بازی، بسیار دوست داشتنی‌‌تر شده است. محیط بازی پویا است و تصاویر و انیمیشن‌های حرکتی روان بازی، بازی را تبدیل به یکی از به بهترین عناوین ماجراجویی – پلتفرمر موبایلی کرده است و می‌توانید از گرافیک بازی انتظار بسیار بالایی داشته باشید.
جلوه‌های صوتی بازی نیز از همین قاعده پیروی می‌کنند و موسیقی بازی بسیار شبیه عناوین پلتفرمر دهه ۹۰ میلادی است و موسیقی‌های به کار رفته در بازی، حسی نوستالژيک و تجربه‌ای جذاب را برای شما پدید خواهند آورد. بهتر است برای تجربه هرچه بهتر بازی از هدفون استفاده کنید. درکل Rayman Adventures در بخش گرافیک و موسیقی نیز تیک مثبتی دریافت می‌کند و می‌‌تواند بسیار سرگرم کننده باشد
پیشنهاد میشه!
عناوینی موبایلی روز به روز جذاب‌تر می‌شوند و پای استودیو‌های بزرگ بازی‌سازی به پلتفرم موبایل باز شده است. Rayman Adventures یکی از بهترین بازی‌های پلتفرمر – ماجراجویی موبایلی است که توسط استودیوی Ubisoft ساخته شده. عنوانی که در کمال آرامش تجربه‌ای جذاب است و می‌تواند با گرافیک دوست داشتنی و موسیقی کلاسیک خودش، شما را راهی دهه ۹۰ میلادی کند و تجربه‌ای کنسولی از یک بازی موبایلی باشد.
گیم لافت کار همون یوبی سافتو میکنه تو موبایل
تمام بازیهای موبایل یوبیسافت یا آنلاین هستند یا بالای ۷۰mb یا دیتا لازم دارن
کلن یوبیسافت با بازی کم حجم میونه یدخوبی نداره یک بازی رده بود از اساسین کرید برای موبایل ۸۰۰ مگ‌وخورده ای حجم داشت!!!
چطور بازی کردید هرکاری کردم بازی رو بازی کنم با توجه به تحریم یوبیسافت ضد ایران نتونستم اجراش کنم با شیلتر فکن هم اجرا نشد تو صفحه آپدیت باقی میمونه !

source

توسط funkhabari