دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
علی رغم اینکه یوبی سافت مدتی است تولیدات Free 2 Play خود را افزایش داده اما، به گفته مدیرعامل شرکت همچنان تمرکز اصلی آن‌ها روی تولید بازی‌های AAA و سایر عناوین و بازی‌های پولی است. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
مدتی است که اخبار و گزارش‌ها خبر از تغییر در نوع نگرش و سیاست‌ گذاری‌های شرکت یوبی سافت می‌دهند. اوایل سال میلادی جاری یکی از اینسایدرهای شرکت در گزارشی مدعی شد آن‌ها قصد دارند زین پس تمرکز خود را روی تولید بازی‌ها در ابعاد کوچک‌تر کنند و تولید بازی‌های رایگان و به اصطلاح Free 2 Play را افزایش دهند. چندی پیش اهالی گیم تاثیر بخشی از این تصمیمات را دیدند و یوبی سافت از بازی شوتر ریگان Tom Clancy’s XDefiant رونمایی کرد. با تمام این تفاسیر سران شرکت مصمم اعلام کردن همچنان اولویت اصلی آن‌ها ساخت بازی‌های AAA و پولی خواهد بود.
به گزارش وبسایت VGC مدیرعامل یوبی سافت، آقای Yves Guillemot در تازه‌ترین کنفرانس مالی شرکت اعلام کرد سیاست‌های کلی آن‌ها تغییر نکرده و بیش از ۸۰ درصد از بودجه یوبی سافت صرف ساخت بازی‌های AAA می‌شود و تنها ۲۰ درصد صرف بازاریابی در بخش‌های جدید می‌شود. آقای Guillemot معتقد است این تصمیم تازگی ندارد و سال‌ها قبل هدف کمپانی این بوده که با ایفای نقش در بازارهای مختلف و کوچک‌تر به موفقیت بزرگ و چشم انداز شرکت دست پیدا کنند.
بازی Tom Clancy’s XDefiant تازه‌ترین عنوان رایگان یوبی سافت از بکه برای پلتفرم‌های نسل هشتم و نهم در کنار PC و گوگل استدیا عرضه می‌شود. بتای این بازی از پنجم ماه آگوست آغاز می‌شود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari