دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
به تازگی یکی از منابع نزدیک اینتل در گفتگو با وب سایت VideoCardz، اطلاعاتی پیرامون نسل بعدی پردازنده این شرکت آشکار کرده و برنامه اینتل را برای عرضه این نسل جدید لو داده است. با دنیای بازی همراه باشید.

طبق گفته این منبع، اینتل در سه ماهه نخست سال ۲۰۲۲ قصد دارد پردازنده جدید خود را عرضه کند. گزارش نه تنها اطلاعاتی درباره پردازنده‌های جدید Tiger Lake و Rocket Lake آشکار کرده، بلکه جزئیاتی درباره تاریخ عرضه چیپ‌های دسکتاپی Alder Lake-S و پردازنده‌های vPRO موبایل Alder Lake-P هم فاش می‌کند.
درباره پردازنده Alder Lake V PRO باید بیان داشت که برای کاربران معمولی طراحی نشدند. پردازنده‌های با عملکرد بالا که به صورت ریموت قابل استفاده هستند و دوام بسیار طولانی دارند. پیرامون پردازنده Alder Lake-S دسکتاپ گفته شده یک چیپ ۱۶ هسته‌ای با ساختار ۸+۸ و ۲۴ رشته‌ای است و یکی از نمونه‌های آن i9-12900K خواهد بود. پیشتر اطلاعاتی درباره این پردازنده قدرتمند فاش کردیم.
پردازنده موبایل Alder Lake-P هم ۱۴ هسته با ساختار ۸+۶ است، بنابراین بهره‌وری و عملکرد قابل توجهی خواهد داشت. مدل دسکتاپ پردازنده Alder Lake-S، دقیقا مشابه مدل i9-12900K از ۱۶ هسته برخوردار است. در سوی دیگر مدل موبایل Alder Lake-P چهارده هسته‌ای بوده و با این وجود ساختار آن ۸+۶ طراحی شد. سری Alder Lake از اولین پردازنده‌های اینتل هستند که با فناوری hybrid technology همراه شدند.
این فناوری موجب شد تا اینتل آن را برای پردازنده‌های سری Tiger و Rocket Lake هم تدارک بیند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari