دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
مطابق توئیت جدید صفحه رسمی استودیو کوآنتیک دریم، آمار فروش بازی Detroit: Become Human از مرز ۶ میلیون نسخه عبور کرده‌است. این بازی سه سال پیش در ابتدا به صورت انحصاری برای PS4 و مدتی بعد برای PC عرضه شد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
برای چندین سال متوالی و تقریبا از اوایل تسل هفتم کنسول‌های بازی شرکت ژاپنی سونی و استودیو فرانسوی کوآنتیک دریم با یکدیگر ارتباط و همکاری نزدیک و تنگاتنگی را داشتند و حاصلی این همکاری بازی‌های تحسین شده‌ای نظیر Heavy Rain و Beyond Two Souls بود. آخرین محصول مشترک دو شرکت، Detroit: Become Human داستان آینده‌ای تخیلی و روابط حساس و نا آشنا میان انسان‌ها و اندرویدهای پیشرفته‌ را روایت می‌کرد. نزدیک به سه سال از عرضه این بازی برای PS4 می‌گذرد اما، همچنان آمار فروش نسبتا خوب آن ادامه دارد.
اکانت رسمی کوآنتیک دریم در تازه‌ترین توئیت خود اعلام کرد آمار فروش بازی Detroit: Become Human از مرز ۶ میلیون نسخه عبور کرده‌است. مطابق آخرین آمار پیش از آن تا پایان ماه آگوست سال میلادی گذشته حدود ۵ میلیون نسخه از این بازی روی PS4 و PC به فروش رفته بود و این بدان معناست که در کم‌تر از یک سال یک میلیون نسخه دیگر از این بازی به فروش رسیده‌است. با در نظر گرفتن این نکته که Detroit: Become Human مدتی برای مشترکین PS pLus رایگان بود، این آمار حقیقتا تحسین برانگیز است.
این بازی هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی اسیتشن ۴ و رایانه‌هاش خصی در دسترس است. پس از مستقل شدن استودیو کوآنتیک دریم، آن‌ها یک شعبه جدید در مونترال کانادا تاسیس کردند تا به تیم اصلی در ساخت پروژه جدید کمک کند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari