دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
استودیو Codemasters با انتشار به‌روزرسانی جدید، قابلیت ری تریسینگ در نسخه PS5 بازی F1 2021 را به‌طور موقت غیر فعال کرده است. برای جزئیات بیشتر با دنیای بازی همراه باشید.
بازی فرمول یک ۲۰۲۱، ساخته جدید استودیو Codemasters به‌تازگی برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم Xbox و PlayStation و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. اگرچه این بازی در اکثر پلتفرم‌ها به خوبی اجرا می‌شود، اما نسخه PS5 آن داستان متفاوتی دارد. این نسخه به دلیل ویژگی Ray-Tracing خود از مشکلات عملکردی رنج می‌برد. در نتیجه، به‌روزرسانی ۱.۰۴ که اخیراً برای کنسول‌ها منتشر شد، این ویژگی را به طور موقت در کنسول نسل نهمی سونی غیرفعال کرده است.
این کار به منظور «کمک به ثبات عملکرد» انجام شده و استودیو Codemasters به ​​دنبال «فعال کردن مجدد آن در اسرع وقت» است. آن‌ها اعلام کرده‌اند که به‌زودی زمان بهبود این مشکل و بازگشتن ویژگی ری تریسینگ را مشخص می‌کنند. بازی F1 2021 اولین نسخه در این مجموعه است که از Ray-Tracing برای کات‌سین‌ها، بازپخش‌ها و حالت عکاسی به همراه قسمت جلو و عقب خودروها استفاده می‌کند. باید دید آیا این مسئله برای نسخه PS5 قابل رفع است یا خیر.
بازی F1 2021 برای PS4 ، Xbox One ، Xbox Series X / S و PC به همراه PS5 در دسترس است. همراه با تغییرات گسترده در بخش R&D tree و سایر مکانیک‌ها، حالت داستانی جدیدی به نام Braking Point، حالت co-op Career Mode و موارد دیگر به بازی اضافه شده است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari