instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
استودیوی سازنده‌ی بازی Company of Heroes 3 که چندی پیش به معرفی این عنوان پرداخته بود، امروز دست به کار شد و ویدئویی از گیم‌پلی آن را عرضه کرد.

دو شرکت رلیک اینترتینمنت (Relic Entertainment) و سگا که به ترتیب در امر ساخت و نشر بازی Company of Heroes 3 نقش دارند، تریلر تازه‌ای از این اثر را در دسترس قرار دادند تا بازی‌بازان را با برخی ویژگی‌های موجود در گیم‌پلی آن آشنا کرده باشند. ظاهرا این نسخه نسبت به نسخه‌های پیشین با تفاوت‌هایی همراه شده است. به عنوان مثال، شاهد بخش داستانی جدید و سلاح‌ها و آیتم‌هایی در آن خواهیم بود. این بازی داستان‌های ناگفته‌ای از جنگ جهانی دوم را روایت خواهد کرد و بدون شک تجربه‌ی آن برای بازی‌بازان جالب توجه خواهد بود.
شما در بازی Company of Heroes 3 باید رهبری یک ارتش کوچک را به عهده گرفته و به مرور زمان به گسترش آن بپردازید. هر تصمیمی که شما در این بازی می‌گیرید، بر سرنوشت آن اثر خواهد گذاشت. بنابراین باید حواستان به این موضوع هم باشد. در منوی این عنوان، بخش‌های تک‌نفره‌ای هم به چشم خواهد خورد که طی کردن ماموریت‌های آن به مهارت‌هایی وابسته است. به هر شکل در صورتی که از علاقه‌مندان به بازی‌های استراتژی محور و به خصوص فرنچایز Company of Heroes هستید، این نسخه هم می‌تواند برایتان جذاب باشد.
هنوز تاریخ دقیق عرضه‌ی بازی Company of Heroes 3 مشخص نیست، اما چند روز قبل گفته شد که در سال آینده به دست طرفداران خواهد رسید که خبر مربوط به آن را می‌توانید از این نشانی مطالعه کتید. این بازی قرار است بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار گیرد. به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون این اثر، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. در پایان می‌توانید ویدئوی گفته شده را تماشا و دانلود کنید.
دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari