instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
روز گذشته شرکت کونامی (Konami) رسماََ نام سری PES را به eFootball تغییر داد و اعلام کرد که این بازی در پاییز امسال به صورت کاملاََ رایگان عرضه خواهد شد و حالا سیتارو کیمورا (Seitaro Kimura)، تهیه کننده‌‌ی این سری، از برنامه‌ و تغییرات جدیدترین نسخه‌ی آن می‌گوید.

همان‌طور که می‌دانید، بازی eFootball قصد دارد رویکردی “پلتفرم-محور” داشته باشد و از طریق به‌روزرسانی‌های مختلف، گسترش و بهبود پیدا کند. بنابراین دیگر شاهد نسخه‌های پولی این سری نخواهید بود و به جای آن، در هر فصل به‌روزرسانی‌های رایگان متعددی در دسترس شما قرار می‌گیرد. اکنون سیتارو کیمورا ادعا می‌کند که تغییر نام PES به eFootball از دو سال پیش تعیین شده بود و درباره‌ی آن می‌گوید:
برنامه‌ی (Roadmap) کونامی برای عنوان eFootball
کیمورا همچنین به برخی از تغییراتی که در کنترل بازیکنان ایجاد شده است اشاره کرد، مانند دویدن که اکنون با نگه داشتن کلید RT انجام می شود. همچنین کنترل توپ نیز “از دکمه‌های R2 / RT” برای کنترل آزادانه‌ی قدرت لمس توپ استفاده می‌کند و قابلیت “Knock-On” که لمس توپ‌های سخت را امکان پذیر می‌کند.
از آنجا که دریبل زدن به طور طبیعی در برابر یک مدافع است، برخی عناصر جدید مانند “Match-up” و “Physical Defending” به کنترل های دفاعی اضافه شده‌اند. کیمورا در این باره ادامه داد:

برای این که بفهمیم بهترین بازیکنان جهان چگونه این ورزش را انجام می‌دهند، فوتبالیست‌های بزرگی مانند آندرس اینیستا و جرارد پیکه را به عنوان مشاور گیم‌پلی آوردیم و از آن‌ها مشاوره گرفتیم. این یک تصمیم بزرگ برای تغییر کنترل‌هایی بود که بازی‌بازان به آن عادت کرده‌اند، اما باعث شد جنگ برای تصاحب توپ واقع بینانه‌تر و بازتاب دهنده‌ی اهداف کاربر باشد.
هدف این است که رقابت با دیگران از رقابت با AI، هیجان انگیزتر و لذت بخش‌تر باشد. ما اعتقاد داریم که حمله و دفاع تک به تک که از این طریق دریافت می‌شود، مهمترین نوآوری موجود در بازی eFootball است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
کونامی حتی همین یک بازی ای که می سازد رو هم نمی تواند درست و آفلاین و پر محتوا بسازه . pes های قبلی بخش مستر لیگ فقط خوب بود وگرنه لایسنس داشت ؟نه. لیگ قهرمانان اروپا داشت ؟ نه. انواع و اقسام لیگ ها داشت ؟ نه. آنلاین خوبی داشت ؟ نه.
چقدر هم این اسمش جذابه Neutral
Pes باید مثل خودش رفتار می کرد نه اینکه اینطوری این بازی رو نابود کنه
فقط سعی داره شبیه فیفا بشه،همین باعث نابودیش میشه
از اسمش مشخصه می خان چه بلایی سرش بیارن،مثل فیفا تمام انلاین بشینن سکه بفروشن
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari