دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
اولین تریلر رسمی از فیلم “The Last Duel” با بازی مت دیمون و کارگردانی ریدلی اسکات منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این تریلر دو دقیقه‌ای نمایی کوتاه از شخصیت اصلی فیلم ژان دو کاروژ (مت دیمون) ، شوالیه‌ی فرانسوی را در قرن ۱۴ نشان می‌دهد که تا پای جان با ارباب خود ژاک لو گریس (آدام درایور) مبارزه می‌کند تا از حیثیت خود و همسرش (جودی کامر) که لو گریس را به تجاوز جنسی متهم کرده دفاع کند.
فیلم “The Last Duel” را شاید از نظر سبک و اندازه بتوان با شاهکار قبلی ریدلی اسکات یعنی فیلم “گلادیاتور” مقایسه کرد که در سال ۲۰۰۰ روی پرده سینما رفت و موفق شد ۵ جایزه اسکار را ازان خود کند.

برای مشاهد تریلر در یوتیوب اینجا کلیک کنید
The Last Duel
این فیلم براساس کتاب “آخرین دوئل: داستانی واقعی از جنایت ، رسوایی و محاکمه با جنگ در فرانسه قرون وسطی” به  نویسندگی اریک جگر ساخته شده است. دیمون، بن افلک و نیکول هولوفسنر نگارش متن این فیلم را بر عهده دارند. افلک همچنین به عنوان بازیگر در این فیلم در نقش کنت پیر د آلنسن ظاهر می‌شود.
ریدلی اسکات از طریق استودیوی خود اسکات فری پروداکشنز به همراه دیمون و افلک از استودیوی پرل استریت تهیه و تولید این فیلم را بر عهده دارند.
فیلم “The Last Duel” در تاریخ ۲۳ مهر (۱۵ اکتبر) توسط استودیو قرن بیستم روی پرده سینما خواهد رفت.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari