دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
والوو کنسول دستی Steam Deck را ماه دسامبر در سه مدل راهی بازار خواهد کرد. یک مدل ۲۵۶ گیگابایتی و یک مدل ۵۱۲ گیگابایتی و یک نسخه ۶۴ گیگابایتی. به تازگی اطلاعاتی درباره این کنسول منتشر شد. با دنیای بازی همراه باشید.

تمامی مدل‌های کنسول دستی Steam Deck از حافظه SSD داخلی NVMe بهره می‌برند. البته مدل پایه ۶۴ گیگابایتی حافظه eMMC دارد و متفاوت است. اخیرا Gabe Newell مدیرعامل والوو در گفتگو با یکی از رسانه‌ها بیان داشت که این کنسول دارای اسلات حافظه M.2 2230 SSD است و افراد می‌توانند به ارتقا آن بپردازند.
ناگفته نماند مدل ۶۴ گیگابایتی Steam Deck هم چنین اسلاتی را دارد و خریداران در تمامی مدل‌ها می‌توانند به ارتقا حافظه ذخیره سازی بپردازند. این یعنی هر کدام از نسخه استیم دک را خریداری کنید، گزینه‌ای برای ارتقا حافظه ذخیره سازی این کنسول وجود دارد. البته تهیه درایوهای M.2 2230 امر ساده نیست و یافتن آن هم هزینه بر است.
بنابراین در همان نقطه اول باید دقت کافی را به خرج دهید و گزینه مناسب را خریداری کنید زیرا برای بحث ارتقا حافظه مشکلاتی بر سر راه شما قرار دارد. کنسول جدید والوو دسامبر امسال با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه خواهد شد و از سیستم عامل SteamOS بهره می‌برد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari