instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
پس از مهاجرت کمپانی یوبیسافت (Ubisoft) به فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games Store)، این شرکت قصد دارد تا در صورت موفقیت استیم دک، عناوین خود را بر روی این پلتفرم در دسترس قرار دهد.

بعد از جدایی یوبیسافت از فروشگاه استیم (Steam)، به نظر می‌رسد که این شرکت به لطف معرفی کنسول دستی کمپانی ولو (Valve) قصد دارد تا بازی‌های خود را مجدداُ بر روی این پلتفرم به فروش برساند.
رئیس یوبیسافت، آقای ایو گیلمو (Yves Guillemot) امروز در پاسخ به سوال یکی از سرمایه گذاران پیرامون برنامه‌ی یوبیسافت برای پشتیبانی از استیم دک گفت:
ما از عرضه‌ی کنسول استیم دک خوش‌حالیم، چراکه این موضوع نشان‌ دهنده‌ی ایجاد جریانی از سخت‌افزار های جدید و خلاقانه و ورود آن‌ها به بازار و صنعت بازی است.
با وجودی که شرکت یوبیسافت همچنان مجموعه‌ی نسبتاً بزرگی از بازی‌های خود را در فروشگاه استیم به فروش می‌رساند ولی تعداد این عناوین پس از اعلام همکاری یوبیسافت با اپیک گیمز رو به زوال رفت؛ به طوری که پس از عرضه‌ی The Division 2 در فروشگاه اپیک گیمز در سال ۲۰۱۹، هیچ یک از عناوین یوبیسافت بر روی پلتفرم استیم در دسترس قرار نگرفتند.
یوبیسافت
ایو گیلمو هنگام گرفتن این تصمیم، علت آن را جذب مشتریان به فروشگاه اختصاصی یوبیسافت و استفاده از شرایط بهتر اپیک گیمز اعلام کرد. فروشگاه اپیک گیمز تنها ۱۲٪‌ از درآمد حاصل از فروش بازی را دریافت می‌کند. این در حالیست که سهم فروشگاه استیم از میزان فروش یک بازی بسته به عملکرد آن بین ۲۰٪ تا ۳۰٪ است.
از آنجایی که استیم دک نقش یک رایانه‌ی شخصی و دستی را بر عهده دارد، تمامی عناوین یوبیسافت که پیش از بازی The Division 2 عرضه شده بودند،‌ بر روی این پلتفرم در دسترس خواهند بود.
بد نیست بدانید که کمپانی ولو تایید کرده که استیم دک از فروشگاه اپیک گیمز و دیگر فروشگاه‌های رایانه‌های شخصی پشتیبانی خواهد کرد، پس بعید نیست که یوبیسافت هم بدون ایجاد تغییری در نحوه‌ی فروش عناوین خود، روند فعلی خود را ادامه دهد. با این وجود، طبق اظهارات ایو گیلمو امکان تغییر سیاست‌های یوبیسافت و عرضه‌ی عناوین جدید بر روی استیم دک در صورت موفقیت این کنسول وجود دارد.
استیم دک در ماه دسامبر ۲۰۲۱ برای اولین بار در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. در صورت تمایل می‌توانید برای مقایسه‌ی عملکرد این کنسول با نینتندو سوییچ و کنسول‌های نسل نهم به این قسمت مراجعه کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
برای من مهم نیست چون پولش رو ندارم.
برای منم مهمه ولی باز مثل‌ تو پولش رو ندارم ( بی پولی وجه مشترک ROTFL ROTFL )
قطعا ps5 بهتره
No No Struggle
جان؟ Wink
مرگ بر ps5 دزد ملعوووون
استیم دک به معنای واقعی یه شکست دیگه برای استیم هست،دوستانی که دلشون رو صابون زدند تا بشینن رو این اشغال بازی کنند یا ویندوز نصب کنند کاملا دارن وقت خودشون رو تلف می کنند،همین الان لپ تاپ hp با گرافیک ۱۰۶۰ ۵۳۰ دلار اونوقت این زباله ۶۰۰ دلار،با اون صفحه ی ۲*۲ مسخرش،مجانی هم گرونه
کافیه قد نخود برنامه نویسی بلد باشی و یک کتابخونه ها گرافیکی رو بلد باشی تا بفهمی چه شبی سازی هایی که میشه کرد رو این دیوایس و چه حرکتا و چه گیم ها و برنامه ها رو میشه اجرا کرد رو این سیستم آره به درد شما فکر نکنم بخوره نخر همون hp رو بخر شما به نظرم سیستم هم خودت نبند خطر ناکه اسمبل شده بگیر
دقیقا دیوایس جذابیه جدا از گیم . کارای جالبی میشه باهاش کرد .
حالا کتابخونه های گرافیکی رو چرا تاکید کردی
Neutralچون املیتور ps3 هنوز در گیر همین قضیست البته vulkan فعلا بد نیست ولی جا کار زیاده داره مخصوصاopengl
استیم الکی کاری رو انجام نمیده مطمئن باش موفقیت امیز خواهد بود ولو خیلی وقته خودشو ثابت کرده هم تو زمینه گیمینگ هم تو زمینه سخت افزار
۲۰٪ تا ۳۰٪
یکی هم بود میخواست هیت بده ولی عداد و ارقام رو نمیدونست
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari