دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
نتفلیکس به صورت رسمی تایید کرد مشغول توسعه پلتفرم استریم گیمینگ خود. این پلتفرم در حال حاضر مراحل ابتدایی خود را سپری می‌کند و فعلا به عنوان بخشی از سرویس اشتراکی ماهانه فعالیت خواهد کرد و برای مشترکین سرویس هزینه اضافی دربر ندارد. برای اطلاع از اخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
طی چند هفته اخیر شایعات و گزارش‌هایی زیادی مبنی بر آغاز فعالیت غول استریم تلویزیون و سینما جهان، نتفلیکس در صنعت گیم منتشر شده‌است. این شرکت قصد دارد با حضور در کنار سایر شرکت‌های بزرگ دنیا نظیر گوگل، آمازون و اپل حوزه‌های کاری خود را گسترش دهد. مسئولان نتفلیکس بالاخره نسبت به این اخبار واکشن نشان دادند و بخشی از برنامه‌های گیمینگ خود را که قصد دارند در آینده پیاده سازی کنند، فاش کردند. هر چند این اطلاعات چندان جزئی و دقیق نیست اما، مهر تاییدی بر گزارش‌ها و شایعات چند هفته اخیر است.
نتفلیکس مجموعه مالی اخیر خود آغاز فعالیت در صنعت گیم را رسما تایید کرده‌است. به گزارش وبسایت VGC در گزارش‌های مالی شرکت آمده‌است که در فاز اول این پروژه، تمرکز اصلی روی بازی‌های موبایل خواهد بود. مشخص نیست منظور از این جمله آن است که صرفا بازی‌های اندروید و ios به مخاطبان ارائه می‌شود یا بخشی از فعالیت‌های گیمینگ نتفلیکس شامل ارائه بازی‌های کنسولی نیز می‌شود. در گزارش مالی شرکت آمده‌است که نگرش آن‌ها به استریم بازی‌ها مانند نگرش آن‌ها به استریم فیلم‌ها سینمایی و سریال‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خواهد بود. نتفلیکس از آغاز فعالیت خود و بویژه در سال‌های اخیر به قدری در این زمینه موفق عمل کرده که باعث شده شرکت‌های بزرگ و ثروتمند دیگری مانند دیزنی رو به ساخت پلتفرم استریم برای رقابت با نتفلیکس بیاورند.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari