instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
استودیوی آی‌او اینتراکتیو (IO Interactive) به تازگی از جدیدترین محتوای قابل دانلود (DLC) بازی Hitman 3 رونمایی کرده است که در آن مأمور ۴۷ را در ظاهری جذاب و متفاوت مشاهده می‌کنیم.

جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی Hitman 3 که بخشی از محتوای گسترش‌دهنده‌ی Seven Deadly Sins محسوب می‌شود، The Lust (و یا همان هوس) نام گرفته است که به نظر می‌رسد به خوبی نشان‌دهنده‌ی فضایی است که این مأموریت در آن جریان دارد. شما در ادامه می‌توانید ویدئوی معرفی این بسته‌ی الحاقی که به تازگی در کانال رسمی یوتیوب (YouTube) استودیوی آی‌او اینتراکتیو قرار گرفته است را مشاهده کنید.
دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p
محتوای قابل دانلود The Lust در تاریخ ۵ مرداد ۱۴۰۰ (۲۷ ژوئیه ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Seven Deadly Sins قرار خواهد گرفت. این مأموریت در یکی از باشگاه‌های شبانه‌ی (Nightclub) شهر برلین کشور آلمان جریان داشته و مأمور ۴۷ وظیفه دارد تا شخصی با اسم رمز Secret Admirer را یافته و در نهایت از سر راه بردارد.
Hitman 3
همچنین همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، در صورت تکمیل محتوای بسته‌ی الحاقی The Lust، شما می‌توانید به محتوایی که در ادامه نام آن‌ها را مشاهده می‌کنید، دسترسی پیدا:
شما می‌توانید بسته‌ی الحاقی The Lust را در روز عرضه و با قیمت ۵ دلار خریداری کنید. همچنین بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Seven Deadly Sins که شامل این محتوا و شش بسته‌ی افزودنی دیگر است را هم‌اکنون می‌توانید با قیمت ۳۰ دلار خریداری کنید.
بازی Hitman 3 مدتی قبل توسط استودیوی آی‌او اینتراکتیو برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتم و نهمی شرکت سونی و مایکروسافت منتشر شد و توانست بازخوردهای بسیار خوبی را از سوی منتقدین و بازی‌بازان دریافت کند. این اثر به گفته‌ی توسعه‌دهندگان آن آخرین ماجراجویی مأمور ۴۷ در سه‌گانه‌ی مجموعه‌ی Hitman محسوب می‌شود که اولین نسخه از آن در سال ۲۰۱۶ به مرحله‌ی انتشار رسید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Eyes Wide Shut
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari