کپی لینک
امیلیا کلارک (Emilia Clark)، بازیگر ستاره مجموعه پرطرفدار Game of Thrones اخیرا درباره خود در سریال جدید Secret Invasion صحبت‌هایی را بیان کرده که درباره سطح امنیتی بالای مارول، در زمینه لو رفتن اطلاعات مربوط به آثارش است!
عنوان Secret Invasion در واقع یک رویداد بزرگ در دنیای کمیک است که از سال ۲۰۰۸ به مدت یک سال تمام در آن دیده شد که اسکرال‌ها (Skrulls) چطور روی زمین خود را در میان مردم جای داده و در واقع حتی بدل برخی از شخصیت‌های انتقام جویان و مردان ایکس شده‌اند. همچنین مشخص شد که حتی برخی از آن‌ها مقام‌های سیاسی بالایی را از جمله ریاست جمهور بعضی از کشورهای ابرقدرت را به دست گرفته و خلاصه انسان‌ها را بازیچه کرده بودند. با این وجود در دنیای سینمایی مارول، قرار است تا یک سریال از شبکه دیزنی پلاس در سال آینده (یا شاید حتی ۲۰۲۳) پخش شود که نام آن نیز Secrect Invasion خواهد بود. در این مجموعه چند قسمتی، دقیقا زمینه داستان همان چیزی است که در کمیک دیده بودیم؛ یعنی حضور اسکرال‌ها در میان مردم عادی زمین!
البته باید بدانید که این اولین بار نیست که ما شاهد حضور اسکرال‌ها روی زمین، حتی به صورت نامحسوس هستیم؛ بلکه در آخرین قسمت از سریال WandaVision نیز شاهد بودیم که مانیکا رمبو (Monica Rambeau)، توسط یکی از اسکرال‌هایی که در خدمت نیک فیوری (Nick Fury) و کاپیتان مارول است، به سمت آن‌ها فراخوانده شد. همچنین در فیلم مختص به شخصیت کاپیتان مارول دیده بودیم که جنگ بین دو نژاد کری (Kree) و اسکرال چه ریشه‌ای دارد و اینکه اسکرال‌ها همگی شخصیت‌های منفی نیستند و در میان آن‌ها افراد خوبی هم وجود دارد.
با این وجود، سریال جدید Secret Invasion قرار است تا بیشتر و بهتر به این موضوع بپردازد تا در نهایت ببینیم که اسکرال‌ها تا چه حد روی زمین تاثیر گذاشته و کدام شخصیت‌های حاضر، در واقع اسکرال هستند و خود را به عنوان انسان بدل کرده‌اند! این در حالی است که هنوز هیو چیز از داستان این سریال فاش نشده و از طرفی هم امیلیا کلارک درباره نقش خود در این مجموعه اظهار کرده است که مارول حق هیچگونه صحبتی درباره آن را به او نمی‌دهد!
حتی الان هم من می‌ترسم! اولین مصاحبه کاری من در مارول با تیم امنیتی بود و حال مطمئنم که مردی بیرون خانه من ایستاده و همه چیز را زیر نظر دارد. حتی یک ماشین بیرون خانه من پارک شده که مدت‌هاست صاحب آن را نمی‌شناسم و می‌دانم که جاسوس است!
بارها و بارها دیده‌ایم که تام هالند (Tom Holland) و مارک رافالو (Mark Ruffalo) اطلاعاتی را درباره اسم یا حتی داستان فیلم لو داده باشند. به همین دلیل نیز اخیرا در مصاحبه‌های کاری آن‌ها، همیشه فردی در کنار این دو بازیگر خواهد بود که سعی می‌کند تا اطلاعات را لو ندهند! برای مثال یکبار رافالو مدت‌ها پیش از اکران فیلم Avengers: Endgame نام این اثر سینمایی را در برنامه زنده گفته بود و تام هالند نیز بخشی از داستان فیلم‌های خود را بیان کرده بود که هرگز برای مارول و تیم امنیتی آن قابل قبول نیست. از طرفی حال که قرار است تا ستاره مشهوری مانند امیلیا کلارک در یکی از سریال‌های مورد انتظار مارول نقش مهمی را ایفا کند، کاملا طبیعی است که سازندگان از او بخواهند تا هیچ چیز را فاش نکند!
در سریال جدید Secret Invasion کلارک در کنار ساموئل ال. جکسون (Samuel L. Jackson) در نقش نیک فیوری و بن مندلسون (Ben Mendelsohn) در نقش تالوس بازی خواهد کرد، اما درباره اینکه این مجموعه در چه تاریخی از شبکه دیزنی پلاس پخش خواهد شد، هنوز هیچ اطلاعاتی در دسترس نیست.
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari