instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
در پروسهٔ تهیه و خرید کامپیوتر شخصی، انتخاب بهترین کیس اغلب تا اواخر مراحل انتخاب قسمت‌ها، نادیده گرفته می‌شود. وقتی می‌خواهید قطعات موردنظرتان را برای کامپیوترتان انتخاب کنید، احتمالاً اولین موردی که به ذهن‌تان می‌رسد یک سی پی یو یا کارت گرافیک قدرتمند متناسب با بودجه‌تان باشد. پس از آن نیز به احتمال خیلی زیاد سراغ مناسب‌ترین مادربرد و حافظه‌های ذخیره‌سازی برای دستگاه‌تان می‌روید و کیس کامپیوتر، به هیچ وجه جزو اولویت‌های اصلی‌تان نیست؛ اکثر افراد کیس را صرفاً «جعبه‌ای برای قراردادن اجزای سازندهٔ دستگاهشان» می‌دانند و غالباً از اهمیت این قطعه چشم‌پوشی می‌کنند.
اما در واقعیت چنین نیست! تهیهٔ بهترین و مناسب‌ترین کیس کامپیوتر برای دستگاه شما مسئلهٔ بسیار کلیدی‌ای است؛ چراکه کیس، نه تنها هویت ظاهری و شکل و شمایل دستگاه شما را تشکیل می‌دهد، بلکه عوامل پراهمیت دیگری از جمله میزان نویز و صدای ایجادشده داخل اتاق و نیز دمای درونی آن را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد.
در خرید کیس، دست شما کاملاً باز است و می‌توانید از بین مدل‌های گوناگونی که در سایزها و ابعاد مختلف در بازار وجود دارند، متناسب با نیاز خود، مدل موردنظرتان را پیدا کرده و آن را خریداری کنید. در فهرست زیر چند تا از بهترین کیس‌ها در بازار کنونی ذکر شده که می‌توانید براساس سلیقه و تمایلات شخصی‌تان، آن‌ها را بررسی کنید و با توجه به ظاهر و قطعاتشان، کیسی را انتخاب کنید که شما را تا چند سال راضی نگه دارد. یک کیس خوب هم ظاهر رایانه شما را زیبا می‌کند و هم می‌تواند کارایی و طول عمر آن را افزایش دهد.
اگر می‌خواهید کامپیوتری را خریداری کنید که آینده‌ای تضمین‌شده داشته باشد، باید کیس موردنظر شما از قابلیت ارتقاء سخت‌افزاری پشتیبانی کند. زیبایی نیز عنصر مهمی در انتخاب بهترین کیس کامپیوتر است. اگر این مولفه در اولویت شماست، باید یک کیس با دیواره‌های جانبی شیشه‌ای بخرید تا نورپردازی RGB داخل آن قابل مشاهده باشد.
مشاهده ادامه مطلب در تکفارس
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari