instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
اینطور که مشخص شده است، نسخه‌ی بتای بازی Battlefield 2042 در حال حاضر در دست توسعه قرار دارد و کمپانی الکترونیک آرتز (EA) به صورت رسمی اعلام کرده است که این نسخه قرار است تا در ماه سپتامبر میلادی (شهریور – مهر ۱۴۰۰) به صورت رسمی منتشر شود.
بالاخره الکترونیک آرتز به صورت رسمی تایید کرد که نسخه‌ی بتای بازی مورد انتظار Battlefield 2042 در دست توسعه قرار دارد و قرار است تا به زودی و در طی سپتامبر امسال منتشر شود. همچنین تایید شده است که اعضای سرویس EA Play و مشتریانی که هر کدام از نسخه‌های اصلی این عنوان را خریداری کرده‌اند، به حالت دسترسی اولیه نسخه‌ی بتای بازی دسترسی خواهند داشت.
لازم به ذکر است که نسخه‌ی استاندارد بازی Battlefield 2042 قرار است تا در تاریخ جمعه، ۳۰ مهر ۱۴۰۰ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۱) با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شود. همچنین این بازی با قیمت ۶۹٫۹۹ دلار برای کنسول‌های نسل نهمی و پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد.
با این حال، بازی‌بازانی که ترجیح می‌دهند نسخه‌ی Gold Edition عنوان Battlefield 2042 را با قیمت ۸۹٫۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی و ۹۹٫۹۹ دلار برای کنسول‌ها یا نسخه‌ی Ultimate Edition این بازی را با قیمت ۱۰۹٫۹۹ دلار برای رایانه‌های شخصی و ۱۱۹٫۹۹ دلار برای کنسول‌ها پیش خرید کنند، از تاریخ جمعه، ۲۳ مهر ۱۴۰۰ (۱۵ اکتبر ۲۰۲۱) به حالت دسترسی زود هنگام بازی دست پیدا خواهند کرد.
Battlefield 2042
استودیوی توسعه دهنده‌ی این بازی، دایس (DICE)، اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که بازی Battlefield 2042 از قابلیت‌های cross-play و cross-progress به خوبی و در بهترین حالت ممکن برای تجربه‌ای همگانی پشتیبانی خواهد کرد. علاوه بر این، دایس تایید کرد که تست فنی بازی را به تعویق انداخته است تا از پیشرفت بازی در تمام موضوعات مطمئن شود و همچنین بتواند تا قابلیت‌های cross-play و cross-progress را به بهترین شکل ممکن آزمایش نماید.
این بازی که تنها حالت چند نفره خواهد داشت، از ۱۲۸ بازی‌باز همزمان پشتیبانی خواهد کرد. همچنین تایید شده است که نقشه‌های این عنوان کاملا پویا بوده و از حالات آب هوایی متفاوتی نیز برخوردار می‌باشند. البته اینطور که مشخص شده است، نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان این بازی تنها از ۶۴ بازی‌باز همزمان پشتیبانی خواهند کرد و وسعت نقشه‌های آن‌ها نیز کوچک‌تر از نسخه‌های نسل نهمی خود خواهد بود.
الکترونیک آرتز همچنین چند روز پیش از حالت Battlefield 2042’s Portal mode نیز رونمایی کرد. این حالت جدید به بازی‌بازان و طرفداران این عناوان اجازه خواهد داد تا نقشه‌ها و محیط دلخواه خود را طراحی کرده و با دوستان خود در آن به رقابت بپردازند. همچنین در صورت تمایل می‌توانید مقاله‌ی تمرکز بر روی نقاط قوت؛ چرا حذف بخش داستانی از بازی Battlefield 2042 تصمیم درستی است را به قلم آرش بوالحسنی از اینجا مطالعه نمایید.
نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ به نظرتان بازی در دست ساخت Battlefield 2042 اثر موفقی خواهد بود یا خیر؟ نظرات خود را در این زمینه با ما و سایت گیمفا به اشتراک بگذارید.
منبع : Videogameschronicle
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari