دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
یوبیسافت در گزارش مالی Q1 FY22 خود اعلام کرد که پروژه بازی Beyond Good and Evil 2 کنسل نشد و حتی گفته شده برنامه بلندپروازانه برای این بازی مورد انتظار دارد. برای کسب جزئیات بیشتر با دیبازی همراه باشید.

نخستین بار در سال ۲۰۱۷ بود که شاهد رونمایی بازی Beyond Good and Evil 2 بودیم، دنباله نسخه سال ۲۰۰۳ که شادی طرفداران را به دنبال داشت. در حالی که پیش بینی می‌شد مدت کوتاهی پس از معرفی شاهد عرضه آن باشیم، اما یوبیسافت برنامه دیگری در ذهن می‌پروراند.
به این زودی‌ها منتظر عرضه بازی Beyond Good and Evil 2 نباشید
هنگامی که از مدیران ارشد یوبیسافت یعنی آقای Frederick Duguet پرسش شد آیا تا سال مالی ۲۰۲۴ می‌توان بازی Beyond Good and Evil 2 را تجربه کرد، ایشان پاسخ دادند، زود است درباره این عنوان صحبت شود و پیشرفت‌های خوبی انجام گرفت.
سال گذشته Michel Ancel کارگردان این عنوان یوبیسافت را ترک کرد و تصمیم گرفت پناهگاه حیات وحشی ایجاد کند. در آن زمان یوبیسافت مشخص کرد که Ancel دیگر ارتباطی با پروژه Beyond Good and Evil 2 ندارد، بنابراین ترک آن صدمه‌ای به این بازی وارد نخواهد کرد.
در هر صورت باید منتظر ماند تا بزودی یوبیسافت جزئیات بیشتری درباره این اثر خود اعلام کند، هرچند بعید است در آینده نزدیک صورت گیرد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari