instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
بازی GTA V یک اثر هشت ساله است، اما به‌روزرسانی‌های آن نه تنها بازی را زنده نگه داشته‌اند بلکه باعث شده‌اند همچنان با اثری مشهور و مطرح مواجه باشیم. چندی پیش شرکت راکستار گیمز اعلام کرد که به‌روزرسانی جدید GTA V با نام Los Santos Tuners، یکی از موفق‌ترین آپدیت‌های این اثر از سال ۲۰۱۳ به حساب می‌آید.

در توییتی جدید، شرکت راکستار گیمز (Rockstar Games) اعلام کرد:
یک تشکر بزرگ از طرفداران بازی GTA Online. باید با خرسندی تمام به شما بگوییم که به‌روزرسانی Los Santos Tuners بیش از هر به‌روزرسانی دیگری بازی‌باز جذب عنوان GTA V کرده است.
برای جشن گرفتن این اتفاق، راکستار اعلام کرد که به زودی ۲۵۰ هزار دلار پول درون بازی به بازی‌بازان اهدا می‌شود.
به‌روزرسانی GTA Online: Los Santos Tuners در تاریخ ۲۹ تیر ۱۴۰۰ برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نسل هشتمی کمپانی سونی و مایکروسافت به انتشار رسید که شامل یک فضای اجتماعی جدید و عظیم زیرزمینی تحت عنوان Los Santos Car Meet می‌شود. بازی‌بازان در این فضا می‌توانند به ارتقاء و شخصی‌سازی بسیار عمیق و پیشرفته‌ی خودروهای خود بپردازند.
همچنین در این به‌روزرسانی بازی‌بازان قادر هستند تا علاوه بر نمایش خودروهای تقویت‌شده‌ی خود به دیگر بازی‌بازان، به انجام مسابقات ایمن و به دور از مزاحمت‌های خیابان‌های سطح شهری بپردازند. علاوه بر آن، به‌روزرسانی GTA Online: Los Santos Tuners شامل تعداد زیادی پیست مسابقه‌ی جدید در منطقه‌ی زیرزمینی Los Santos Car Meet و همین‌طور سطح شهر و همچنین مأموریت‌های جدید از سمت اشخاص ناشناس (اشخاصی که در تلفن همراه شما با چهره‌ی سیاه نمایان می‌شوند) خواهد بود.
بر اساس اخبار منتشر شده، انتظار می‌رود سرانجام طی رویداد آینده‌ی کمپانی سونی به صورت کامل از نسخه‌ی نسل نهمی بازی GTA V رونمایی شود. نظر شما در خصوص این به‌روزرسانی و سیاست‌های پشتیبانی سال‌های اخیر کمپانی راکستار گیمز در رابطه با بخش چندنفره‌ی GTA Online چیست؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari