instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
به نظر می‌رسد که فروشگاه ویندوز احتمالا در قالب حرکتی اشتباه، تاریخ عرضه‌ی بسته الحاقی Siege of Paris بازی Assassin’s Creed Valhalla را فاش کرده است.

به تازگی یک حساب کاربری طرفداری سری Assassin’s Creed در توییتر، تصویری را از فروشگاه ویندوز طی ساعات اخیر منتشر کرده است. با استناد بر این تصویر می‌توان تاریخ عرضه‌ی Siege of Paris را ۵ اوت (۱۴ مرداد ۱۴۰۰) دانست. البته این تاریخ عرضه در حال حاضر از فروشگاه حذف شده است. با این حال این اولین باری نخواهد بود که یک فروشگاه به اشتباه تاریخ عرضه‌ی یک بسته الحاقی را فاش کرده است.
اگر تاریخ عرضه‌ی Siege of Paris واقعا ۵ اوت باشد، یعنی این بسته الحاقی در یک پنجشنبه منتشر خواهد شد. پنجشنبه‌ها معمولا روز مرسومی برای انتشار بسته‌های الحاقی بازی‌های AAA هستند. البته فعلا باید منتظر تایید یا تکذیب این خبر از سوی یوبی‌سافت (Ubisoft) باشیم. این تاریخ عرضه در تابستان ۲۰۲۱ هم خواهد بود که تاریخ از پیش اعلام شده‌ی یوبی‌سافت است. یوبی‌سافت در جریان رویداد Ubisoft Forward مراسم E3 2021 خود اعلام کرد که Siege of Paris در تابستان امسال منتشر خواهد شد. یوبی‌سافت در مورد این بسته الحاقی اعلام کرده که Siege of Paris شامل ماموریت‌های Black Box خواهد بود. ماموریت‌هایی که بازی‌باز برای به پایان رساندن آن‌ها هیچ محدودیتی ندارد.
ماه ژوئن بود که برای اولین بار به بسته الحاقی Siege of Paris اشاره شد. در آن زمان یک کاربر فرانسوی اعلام کرده بود که بسته الحاقی بعدی این بازی، Eivor را به فرانسه خواهد برد. کمی بعدتر و در جریان Ubisoft Forward این خبر رسما تایید شد. البته آن کاربر گفته بود که تاریخ عرضه‌ی این بسته الحاقی نوامبر ۲۰۲۱ خواهد بود. خبری که فعلا صحت ندارد.
در حال حاضر فرصت دارید تا از بسته الحاقی Wrath of Druids بازی Assassin’s Creed Valhalla لذت ببرید. آن بسته الحاقی شما را به ایرلند خواهد برد و جالب است بدانید که از آن برای تبلیغ توریسم در ایرلند استفاده شده است. بازی Assassin’s Creed Valhalla در حال حاضر بر روی پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و سرویس استریم استدیا در دسترس است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
سلام
خیلی زود نیست؟
فکر کنم کلا دو تا DLC داستانی داره بازی و قرار حداقل دو سال پشتیبانی بشه.
سومین بسته ی الحاقی اوایل ۲۰۲۲ فکر می کنم عرضه بشه. (داخل یوبی سافت فوروارد تصویری ازش به نمایش گذاشتن) در ادامه‌ی ۲۰۲۲ همچنان پشتیبانی خواهد شد و احتمالا بازی تا ۴ یا ۵ بسته ی الحاقی دریافت کنه.
سلام
تشکر!
اسپوی
انگار بسیم واقعا قراره بچه ایور رو پیدا کنه.
بسته الحاقی اول که فاجعه بود امیدوارم این یکی بهتر باشه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari