طبق توصیفی که در سایت رسمی استودیوی پلی استیشن در وصف استودیوی Housemarque نوشته شده، بازی Returnal موفقیت بزرگی داشته است.
قطعا سونی از بازی Returnal که به‌طور انحصار برای پلی‌استیشن 5 عرضه شد و تیم توسعه هاوس‌مارک بسیار خشنود است. بعد از به‌دست آوردن استودیوی هاوس‌مارک، سونی از بازی ریترنال به‌عنوان یک موفقیت بزرگ یاد کرد.
توسعه‌دهندگان در سایت رسمی پلی استیشن هر یک زیر لوگو مرتبط با استودیوی خود توصیف کوتاهی از دست آوردشان می‌نویسند. مثلا در متن استودیوی گوریلا گمیز آمده است «استودیوی سازنده سری هورایزن که توسط منتقدین تحسین شده است» یا در متن استودیوی سانتا مونیکا نوشته شده «تیم با استعدادی که پشت سری بسیار موفق God of War است». همچنین کلمات توصیفی بسیاری برای بازی‌های مختلف استفاده می‌شوند، مثل «بازی کانکریت جینی که خیلی‌ها دوستش داشتند» و «بازی گوست آو سوشیما که جایزه کسب کرده است». درحالی‌که در توصیف‌های آمده شده برای استودیو‌ها از بسیاری از بازی‌ها نامی برده نشده است.
در شرح استودیوی هاوس‌مارک نوشته شده است «استودیوی پشت بازی بسیار موفق ریترنال». سونی هنوز از نسخه‌های فروخته شده بازی ریترنال اطلاعی نداده است اما برخلاف قیمت ۷۰ دلاری بازی و پر ریسک بودن پروژه بازی ریترنال از، مگا-هیت دانستن بازی توسط سونی اتفاق بزرگی است. همچنین سونی اظاهر کرد بازیکنان بازی ریترنال، بیش از پنج میلیون ساعت در این بازی زمان سپری کرده‌اند، به همین دلیل بازی ریترنال از نظر سونی انتشاری موفق بوده است.
حال که استودیوی هاوس‌مارک رسما جزو زیرمجموعه سونی شده است، این استودیو تمایل دارد تا از موفقیت بازی ریترنال استفاده کند و بازی‌های بزرگتر و جاه طلب بسازد.
نکته جالبی که در زمان نگاه به سایت پلی استیشن نظرمان را جلب کرد شرح استودیوی بند است که در آن نامی از بازی Days Gone و بازی دیگری دیده نمی‌شود. در شرح استودیوی بند نوشته شده است «فعال در زمینه بازی‌سازی به‌مدت بیش از ۲۵ سال در دامنه کوه‌های زیبای کسکیدز واقع در ایالت اورگن». به جزء استودیوی لندن و استودیوی XDEV تمام استودیو‌ها حداقل از یک بازی نام برده‌اند.
اگر هنوز بازی ریترنال را تجربه نکردید می‌توانید بررسی بازی ریترنال توسط زومجی را بخوانید تا متوجه دلیل تمجید سونی از این بازی شوید.source

توسط funkhabari