instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
در مصاحبه‌ای با Gamingbolt آقای بارتوژ کاپرون (Bartosz Kapron)، مدیر عامل استودیوی پرسایت (The Parasight)، در مورد کنسول اقتصادی نسل نهمی مایکروسافت یعنی ایکس‌باکس سری اس صحبت کرده است.

کارگردان خلاق و مدیر عامل پرسایت، استودیوی سازنده‌ی بازی Blacklight، در مصاحبه‌ای در مورد ایکس‌باکس سری اس و عملکرد این کنسول صحبت کرده است. کاپرون معتقد است که این کنسول دوجانبه بوده و از برخی لحاظ هم مبهم است. ایکس‌باکس سری اس نسبت به پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس به طرز قابل توجه‌ای ضعیف‌تر است. اگر صرفا در مورد ترافلاپس صحبت کنیم، سری اس تنها یک سوم قدرت سری ایکس را دارد. به همین سبب ممکن است در آینده شاهد مشکلاتی در مورد این کنسول باشیم. کاپرون هم با چنین نگرانی‌های تا حدی موافق است. اما هم‌چنان قدردان وجود یک کنسول بودجه‌محور برای بازی‌بازان با بودجه‌های محدود است:
به نظرم سری اس سخت‌افزار دوسویه‌ای است. از یک طرف این کنسول نسل جدید را بسیار قابل دسترس‌تر می‌کند. از طرف دیگر برخی نسبت به توانایی‌های این کنسول شک دارند. خصوصا وقتی نسل بعد با قدرت تمام آغاز شود. به نظرم در آینده حتی با وجود اهداف متفاوت در زمینه‌ی وضوح تصویر، شاهد تفاوت‌هایی در تنظیما گرافیکی بین ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس خواهیم بود.
در حالی که ادعاهای مایکروسافت در مورد هدف ۱۴۴۰p/60fps این کنسول تا کنون چندان صحت نداشته، اما به نظر می‌رسد که این غول نرم‌افزار هم‌چنان از سری اس به عنوان یک گزینه‌ی واقعی پشتیبانی می‌کند. ترکیب این کنسول با سرویس Xbox Game Pass شاید برای بسیاری تنها راه ورود به نسل جدید باشد.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
Shy
«ترکیب این کنسول با سرویس Xbox Game Pass شاید برای بسیاری تنها راه ورود به نسل جدید باشد.»
تقریبا تمام ایرانی ها
فروشش تو کشورای فقیر بشدت بالاس نمونه تو هند فروش سری اس از مجموع ps5 + switch بیشتر بوده.
بخش هایی از حقیقت رو نمیشه حذف و آمار اعلام کرد:
سری اس در ماه مارس گذشته پر فروش‌ترین بوده در هند چون هیچ کنسول دیگری موجود نبوده. نه سری اکس نه پلی استیشن. هند کشوری هستش که مثل ایران و خیلی از مناطق دیگه به پلی استیشن گرایش شدید دارن (نزدیک ۹۰ درصد) اما عدم وجود موجودی باعث شده سری اس فروش داشته باشه:
https://www.uplooder.net/img/image/80/93deaca936826e08804326b48ca52e27/546546345324.PNG
حتی ign تیتر زده ما هم باورمون نمیشه در این حد مشخصه که پلی استیشن پرطرفدارترین کنسول هند هستش.
شما میای میگی از مجموع نینتندو و پلی استیشن ۵ بیشتر فروش داشته، ولی نه میگی که اونا موجودی نداشتن نه میگی که فقط ماه مارس بوده! این چه طرز انتقال اطلاعات هستش؟
جالبه کسی که هدفش خرید پلی۵ عه و اونو دوست داره چرا باید بخاطر کمبودش بره سراغ سری اس خب منتظر بمونه موجود بشه. Neutral
چون خیلی ها نمی تونن تا اواسط ۲۰۲۳ یا حتی بیشتر برای یک کنسول نسل بعدی صبر کنن و سریع‌تر دوست دارن وارد نسل جدید بشن. این اصلا موضوع عجیبی نیست. وقتی قدرت انتخابی وجود نداشته باشه همونی هست فروش میره حالا چه می خواد ایکس باکس باشه چه پلی استیشن. آمار همون از همه بیشتر میشه. یکم از فن بوی بودن بزنید بد نمیشه دیگه جلوی منطقتون هم گرفته. بعد شما از کجا می دونی خیلی ها صبر نکردن واسه کنسول مورد علاقشون و از کجا می دونی سری اس چقدر فروخته؟ وقتی هیچی پلی‌استیشن یا سری ایکس موجودی نیست به فروش رفتن ۱ سری اس هم باعث میشه بیشترین فروش رو داشته باشه.
جالبه بدونی داخل منبع نوشته خیلی‌ها قصد خرید ps4 داشتن، اما موجود نبوده و با تعریف کردن از سری اس توسط منیجرها تصمیم گرفتن سری اس بخرن.
عجب، خیلی ممنون. Yes
این نظرتون منطقی نیست
کجاش منطقی نیست!؟ چجوری یک کنسول که هیچ رقیبی توی بازار نداره (حتی برادر بزرگترش هم نیست) رو فروش در ماه مارچ رو به عنوان یک فروش کلی مطرح میشه کرد. ۲- وقتی هیچ گزینه‌ای برای ورود به نسل بعدی وجود نداره جز سری اس، چجوری میشه مقایسه کرد فروش رو با پلی استیشن سوییچ یا سری اکس؟؟ در ضمن اگر Debate یا بحثی قرار هست مطرح بشه بهتره همراه با دلیل باشه. سری اس اگر توی این بازار ۲ عدد هم فروش داشته باشه بازم میشه پر فروش ترین کنسول!!! بعد مینویسن “بالاترین فروش” این یعنی ایجاد گمراهی. شما ایکس باکس دوست داری من درک می کنم خیلی هم کار خوبی می کنی ولی دلیل نمیشه فکت و آمار رو با پوشوندن حقیقت تغییر بدین.
شما زمانی می تونی بگی فلان کنسول بیشترین فروش رو داشته که همه چی موجود باشه و شرایط منصفانه در بازار برقرار باشه نه این که هیچ کنسولی در دسترس قرار نداشته باشه.
به عبارت دیگه سری اس فروش بالایی نداشته بلکه “در غیبت سری ایکس و پلی استیشن ۵ تنها مقدار نامشخصی فروش داشته”
حتی ign هم دلیل فروش سری اس رو کمبود ps4 و ps5 اعلام کرده البته آی جی ان هم به نظر شما منطقی نیست صد درصد:
http://www.upsara.com/images/o263380_.png
تولیدی پلی ۵ که دو برابر ایکس باکس هاست که داداش
اولاََ دو برابر نیست اگر منبعی وجود داره لینک بذارین متوجه بشیم.
دوماََ اگرچه تولید بیشتری داره پلی‌استیشن ۵، اما مقدار تقاضایی که داره نسبت به ایکس‌باکس خیلی بیشتره در اکثر مناطق(در آمریکا نزدیک بهمن) بنابراین تقاضا پیروز میدان بوده و پلی استیشن کم‌یاب ترین کنسول شده.
اگر نسبت به این موضوع شک دارین بهتره منبع خبری رو مطالعه کنید:
http://www.upsara.com/images/o263380_.png
بعضی ها خیلی وقته سریز اکس و پلی ۵ گرفتن
سلام
دوستان قیمت Xbox game pass تقریبا چند در میاد ماهانه یا سالانه
دوم این فیلتر نیست این Xbox game pass زاحت میشه باحاش کار کرد
فیلتر نیست، کامل راحت وبدون دردسر وصل میشه
ظرفیت هوم ۳ ماهه حدود ۱۰۰ تومن تو تلگرام برات خرج داره
اگه خواستی کانال، معتبر، معرفی کنم
در حالی که ادعاهای مایکروسافت در مورد هدف ۱۴۴۰p/60fps این کنسول تا کنون چندان صحت نداشته? ؟ والا از روز اول گفتن سری اس ۱۰۸۰ اجرا میکنه و فقط بعضی بازیارو ۱۴۴۰ اجرا میکنه
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari