کپی لینک
یکی از کاربران فروم Reddit اخیرا متوجه لوکیشن رازآلود بازی God of War شده که تنها در یکی از آرتورک‌ها قابل‌مشاهده است.

چهارمین نسخه خدای جنگ تحت عنوان God of War در سال ۲۰۱۸ میلادی به صورت انحصاری برای پلی استیشن 4 عرضه شد و نه تنها تحسین‌ها برانگیخت، بلکه عملکرد بسیار قابل‌توجهی در زمینه تجاری داشت. داستان پس از God of War III روایت می‌شود. کریتوس گذشته خود را کنار گذاشته و حالا زندگی آرامی را به همراه همسر و فرزند پسرش در اسکاندیناوی پشت سر می‌گذارد. این شرایط ادامه دارد تا اینکه همسرش فوت می‌کند. کریتوس همسرش را سوزانده و بنا به وصیتش، سفری را آغاز می‌کند تا حاکستر او را در مرتفع‌ترین نقطه جهان رها کند. این ماجراجویی شامل چالش‌های فراوانی برای کریتوس و  آترئوس می‌شود.
بازی God of War در مقایسه با نسخه‌های پیشین مجموعه دارای تفاوت‌های قابل‌توجهی است که به راحتی نمی‌توان از کنارشان عبور کرد. یکی از تفاوت‌ها، محیط جهان باز است که به کاربر اجازه می‌دهد بسته به انتخاب خود به نقاط مختلف سفر کرده و بارها و بارها در آن‌ها به گشت و گذار بپردازد. این در حالی است که نسخه‌های پیشین دارای مراحل خطی بودند. مانند چیزی که در دیگر بازی‌های جهان باز دیده شده، محصول سانتا مونیکا رازهای متعددی را در محیط خود جای داده که به نظر می‌رسد یکی از آن‌ها با گذشت چند سال از انتشار بازی هنوز کشف نشده است.
یکی از کاربران Reddit به تازگی متوجه لوکیشن رازآلود بازی God of War شده که تاکنون هیچ فردی درباره‌اش صحبت نکرده یا حتی اشاره‌ای به آن نداشته است. در ادامه یکی از آرتورک‌های رسمی بازی قرار داده که در گوشه بالا سمت راست آن می‌توانید سازه‌ای شبیه به قلعه را مشاهده کنید؛ سازه‌ای که روی لبه پرتگاه بنا شد. نکته جالب ماجرا اینجا است که چراغ‌های داخل سازه روشن بوده و نور از طریق پنجره‌هایش به بیرون می‌آید. این موضوع را می‌توان حکم تاییدی بر حضور یک یا چند شخص در آنجا در نظر گرفت. در ادامه می‌توانید تصویر را مشاهده کنید:
اگر در تمام لوکیشن‌های بازی God of War به گشت و گذار بپردازید، هرگز با قلعه‌ای روی لبه پرتگاه مواجه نمی‌شوید. در نتیجه، نمی‌توان گفت داخل آن چه چیزی در انتظار کاربر قرار دارد. یکی از احتمالات این است که قلعه بنا به دلایلی از بازی حذف شده اما تیم بازاریابی فراموش کرد تصویر آن را از آرتورک رسمی پاک کند. همچنین ممکن است این قلعه تنها بخشی از آرتورک بوده و هرگز قرار نبود چنین مکانی در نقشه وجود داشته باشد.
دنباله بازی God of War هم اکنون در دست ساخت قرار دارد. استودیو سانتا مونیکا و بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی قصد داشتند آن را در سال جاری میلادی وارد بازارهای جهانی کنند اما شرایط مطابق انتظار پیش نرفت تا انتشار به تعویق بیافتد. در حال حاضر اطلاعاتی پیرامون داستان موجود نبوده و نمی‌دانیم اتفاقات حول محور چه موضوعی می‌چرخد. همچنین مشخص نیست چه بخش‌هایی از گیم پلی تغییر می‌کنند.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari