instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
استودیوی سازنده‌ی بازی Destiny 2 به دلیل درخواست فراوان بازی‌بازان، امروز دست به کار شد و جزئیات تازه‌ای از فصل ۱۵ این عنوان را در اختیار هواداران قرار داد.

اگر از طرفداران بازی Destiny 2 باشید، حتما در جریان هستید که فصل ۱۴ این عنوان هم‌اکنون در دسترس است و بازی‌بازان می‌توانند محتویات فراوانی را در اختیار داشته باشند. پایان این فصل نزدیک است و در همین راستا، بسیاری از بازی‌بازان در مورد فصل بعدی کنجکاو هستند. شرکت بانجی (Bungie) امروز برخی اطلاعات پیرامون فصل ۱۵ را عرضه کرد که می‌تواند برای هواداران جالب باشد. این طور که به نظر می‌رسد، این فصل بیشتر بر روی سلاح‌ها و آیتم‌های جدید تمرکز دارد. چند سلاح و آیتم‌هایی شامل بمب‌های تازه به این عنوان اضافه خواهد شد و افراد از همان ابتدا می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند.
هنوز از نام و جزئیات دقیق این سلاح‌ها خبری نیست و باید منتظر اخبار بیشتر از سوی تیم سازنده باشیم. البته همه چیز به این محتویات ختم نمی‌شود و انتظار یک حالت تازه در منوی آن را هم خواهیم داشت. علاوه‌بر آن، این روزها شایعاتی در خصوص بازگرداندن نقشه‌ها و بخش‌های قدیمی این بازی توسط سازندگان به گوش می‌رسد و باید دید که تا چه اندازه صحت دارد. بنابراین به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون فصل ۱۵ بازی Destiny 2، آن‌ها را به اطلاع شما خواهیم رساند.
Destiny 2 از سری عناوین مهیج در سبک‌های اکشن و تیراندازی است که اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی در دسترس قرار گرفت. قابل ذکر است که دو شرکت بانجی و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند. چندی پیش هم اطلاعاتی در مورد بسته گسترش دهنده‌ی جدید این اثر با نام Witch Queen منتشر شد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه کنید. این بازی هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استدیا و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
یا ابلفضلللل!!
این بازی کی رسید به سیزن ۱۵؟
عمر گران میگذرد…
خوزستان هنوز نت قطعه و نمی تونیم بازی آنلاین کنیم.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari