کپی لینک
در آخرین مصاحبه‌ای که سوفیا دی مارتینو (Sophia Di Martino) بازیگر نقش سیلوی (Sylvie) در سریال Loki انجام داده، او اظهار کرده که هیچ اطلاعی درباره فصل دوم لوکی نداشته و این خبر برای خود تو هم تازه است!
امروزه دیگر کاملا مشخص است که بخش امنیتی تیم سازنده در استودیو مارول به حدی روی بازیگران و سایر عوامل تیم خود کنترل دارند که حتی اجازه نمی‌دهند تا کوچک‌ترین جزئیات از برنامه آینده آن‌ها توسط فردی لو برود. این درجه بالای امنیت عملا از همان زمانی شروع شد که تام هالند (Tom Holland) و همچنین مارک رافالو (Mark Ruffalo) به حدی اطلاعات فیلم‌های مهم از جمله عنوان دقیق Avengers: Endgame را لو دادند که دیگر حتی سازندگان هم اعتمادی به بازیگران خود ندارند! به همین ترتیب دیگر همه چیز در استودیو مارول، در حال حاضر کاملا مخفیانه و به صورت یک راز به پیش می‌رود و حتی بازیگرانی مانند امیلیا کلارک (Emilia Clark) که به تازگی به این تیم پیوسته‌اند، جرأت گفتن هیچگونه جزئیاتی را از پروژه‌های مارولی خود ندارند.
با این وجود در صورت نیاز خود سازندگان برخی اشاره‌ها و جزئیات را در حالت رسمی در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند تا مشکلی برای فهمیدن برخی از برنامه‌های آینده نباشد. برای مثال، حال می‌دانیم که عنوان و تاریخ اکران بسیاری از فیلم‌های آینده مارول چیست و همچنین کدام سریال‌ها برای فصل دوم تایید شده‌اند. مانند سریال انیمیشنی What If…? که هنوز پخش نشده اما فصل دوم آن در دست ساخت است، یا سریال Loki که در قسمت پایانی آن شاهد زدن مهر تایید بر ساخت فصل دومش بودیم؛ در حالی که خود بازیگر نقش سیلوی که یکی از کاراکترهای اصلی این سریال شش قسمتی بود، از وجود چنین موردی خبر نداشت!
در جدیدترین مصاحبه سوفیا دی مارتینو، او اظهار کرده که آن‌ها قسمت‌های آخر را هم ضبط کردند و سپس هرکسی به خانه خود رفت تا مدت‌ها بعد شاهد پخش سریال باشند. سپس هنگامی که او قسمت آخر این مجموعه را تماشا می‌کرد، تازه متوجه شد که قرار است تا فصل دوم سریال لوکی برنامه کاری بعدی او باشد. همچنین در پاسخ به این سوال که آیا می‌تواند چند نقش مختلف را در همین جهان سینمایی مارول بازی کند، او پاسخ داده که با وجود تایم لاین‌های مختلف و به وجود آمدن مولتی ورس، هرگز بعید نیست که در فصل دوم سیلوی متفاوتی را هم ببینیم که خود او باید نقشش را ایفا کند. چیزی مشابه با کاری که تام هیدلستون (Tom Hiddleston) در فصل اول انجام داده بود.
همچنین لازم به ذکر است که هیدلستون مدتی پیش در مصاحبه‌ای اعلام کرده که از طرفداران برای حمایت بی‌سابقه‌ای که از ساخت فصل اول سریال Loki داشته‌اند متشکر است و اگر آن‌ها نبودند، فصل دومی هم در کار نبود. همچنین او ادعا کرده که فصل دوم درست به مانند شش قسمت اول شامل سوپرایزها و لحظات هیجان‌انگیز بسیاری خواهد بود که هنوز از آن‌ها اطلاعی ندارد!
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari