instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
همان‌طور که در جریان هستید، فصل چهارم بازی Call of Duty: Black Ops Cold War چندی پیش در اختیار هواداران قرار گرفت و تا این جا هم استقبال خوبی از آن به عمل آمده است. حال در این مقاله قصد داریم تا جزئیاتی مربوط به آن را خدمتتان عرض کنیم.

پشتیبانی سازندگان بازی Call of Duty: Black Ops Cold War همواره از این عنوان خوب بوده است و هر چند وقت یک بار به انتشار به‌روزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی مختلفی می‌پردازند. این تیم از ابتدای عرضه‌ی بازی تا به حال، فصل‌هایی را در دسترس قرار داده و به وسیله‌ی آن‌ها، محتویاتی هم به آن اضافه شده است.
چندی پیش بود که اطلاعاتی پیرامون فصل چهارم این بازی تحت عنوان Reloaded منتشر شد و افراد زیادی در انتظار آن بودند. حال این فصل عرضه شده است و بازی‌بازان شاهد نقشه‌ی جدیدی در آن با نام Mauer Der Toten هستند. این نقشه در حالت بقا ساخته شده است و طرفداران می‌توانند ساعت‌ها با آن سرگرم شوند. ویژگی جالب توجه این نقشه این است که رمز و رازهای زیادی در خود دارد که باید کشف شوند.
همچنین گفتنی است که اطلاعاتی در مورد چند تا از شخصیت‌ها و گروه‌های بازی منتشر شده است تا بازی‌بازان با داستان آن‌ها آشنایی بیشتری پیدا کنند. بسیاری از افراد منتظر انتشار اطلاعاتی از Samantha Maxis که این اتفاق به دلایل نامشخصی رخ نداد. این طور که به نظر می‌رسد، بازی‌بازان برای این منظور باید تا فصل پنجم صبور باشند.
گروه Omega در نقشه‌ی جدید
Omega یکی از گروه‌های این بازی است که آثارشان در این نقشه هم دیده می‌شود
 
شاید بدانید که Omega یکی از گروه‌های این بازی است که آثارشان در این نقشه هم دیده می‌شود. آیتم‌هایی مربوط به این موضوع هم در نقشه‌ی Mauer Der Toten موجود هستند که آدرس آن‌ها را خدمتتان عرض خواهیم کرد. در نزدیکی پله‌های ایستگاه Ghost، چادرهای نظامی دیده می‌شود که اگر به یکی از آن‌ها وارد شوید، جعبه‌ای را خواهید دید. در این جعبه، آیتم گفته شده را مشاهده خواهید کرد. گفته می‌شود که بازی‌بازان ایستراگ‌هایی را هم در این چادرها دیده‌اند.
علاوه‌بر آن، با از بین بردن بعضی از باس‌های کوچک همچون Krasny Soldat و Mangler می‌توانید یک الی دو تا از این آیتم‌ها را در هر مسابقه از آن خود کنید. کمی جلوتر از اتاقی به نام Armor Stand، دیواری ترک برداشته را مشاهده می‌کنید که با تخریب آن، چنین آیتم‌هایی نصیبتان خواهد شد. آیتم‌های Omega صرفا به همین جا محدود نمی‌شود و در این نقشه می‌تواند موارد دیگری از آن را هم یافت.
Requiem در نقشه‌ی جدید
 
آیتم‌هایی مربوط به این گروه هم در این نقشه وجود دارند و بازی‌بازان می‌توانند مجموعه‌ای از آن‌ها را در اختیار داشته باشند. در این نقشه، زامبی‌هایی به شما حمله‌ور خواهند شد و باید در مقابل آن‌ها جان سالم به در ببرید. کشتن بعضی از این زامبی‌ها ساده است و بازی‌بازان با دردسری مواجه نمی‌شوند. این در حالی است که برای از بین بردن بعضی از زامبی‌ها باید سختی‌های بیشتری تحمل کنید. این نوع از زامبی‌ها می‌توانند آیتم‌های مذکور را هم با خود به همراه داشته باشند. تنها کافیست که آن‌ها را با چند تیر نابود کنید تا این آیتم‌ها را بر روی زمین ببینید.
اگر به ایستگاه قطار Ghost بروید، اثر آن را روی یکی از قطارها مشاهده خواهید کرد. در بخش Safe House که قادر به انجام برخی کارها هستید، چند تا از این آیتم‌ها به صورت مخفی وجود دارند که باید به کشفشان بپردازید. ضمنا آزمایشگاه مخفی و اتاق ۳۰۵ در هتل بزرگ این نقشه نیز از محل‌های دیگر این آیتم‌ها هستند و می‌توانید به آن‌ها مراجعه داشته باشید.
سلاح Dark Aether
 
Dark Aether را باید یکی از سلاح‌های جذابی به حساب آورد که به تازگی به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اضافه شده است.
Dark Aether را باید یکی از سلاح‌های مهم و جذابی به حساب آورد که به تازگی به بازی Call of Duty: Black Ops Cold War اضافه شده است. این سلاح در بخش‌های متعددی از نقشه‌ی تازه‌ی بازی وجود دارد که در این جا به این موضوع خواهیم پرداخت. همچنین تیرهای این سلاح هم به ندرت پیدا می‌شود و باید در مراقبت از آن‌ها دقت زیادی داشته باشید. تنها در موارد به خصوص و زمانی که در تنگنا بودید، از این سلاح بهره ببرید؛ چرا که قدرت زیادی هم دارد و قطعا کارتان را راه خواهد انداخت.
این سلاح تا این لحظه مورد استقبال بازی‌بازان زیادی قرار گرفته آن‌ها می‌گویند تجربه‌ی استفاده از آن فوق‌العاده است. با جمع‌آوری برخی آیتم‌ها و همچنین انجام ماموریت‌های کوچک در Mauer Der Toten، تیرهایی برای این سلاح به شما تعلق خواهد گرفت.
Outbreak در فصل جدید
 
اگر از هواداران این عنوان باشید، قطعا در جریان هستید که حالت Outbreak از ماه فوریه‌ی امسال به آن اضافه شد. در این حالت، قادر هستید تا با انبوهی از زامبی‌ها به مبارزه پرداخته و قدرت و توانایی‌های خود را محک بزنید. هدف شما این است که آمار و ارقام خود را ارتقا داده و نسبت به رقبا در جایگاه بهتری قرار بگیرید. بدیهی است که در چنین شرایطی، سلاح‌ها و آیتم‌های زیادی هم به شما داده می‌شود.
حال این بخش در فصل چهارم و نقشه‌ی تازه هم به چشم می‌خورد. شما باید به این نقشه وارد شده و برخی از ماموریت‌ها با نام Outbreak را برگزینید تا کارتان را آغاز نمایید. البته برای ورود به این بخش باید از گروه Requiem باشید. این ماموریت‌ها در بخش‌هایی از نقشه با نام‌های Ruka، Golova و Alpine دیده می‌شود. خبر خوب دیگر هم این است که استفاده از سلاح فوق در این بخش مجاز است و بازی‌بازان از این لحاظ لذت زیادی خواهند برد.
به نظر می‌رسد که فصل پنجم این بازی در آینده‌ای نه چندان دور در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. شایعاتی در مورد زیاد بودن محتویات فصل بعدی به گوش می‌رسد و باید دید که آیا این اخبار صحت دارند یا خیر. در این مطلب هم محتویاتی از فصل Reloaded این بازی را بیان کردیم. خوب است بدانید که محتویات دیگری هم شامل سلاح‌ها و موسیقی‌های تازه در این فصل وجود دارند که پیشنهاد می‌کنیم از آن‌ها غافل نشوید. دیگر سلاح‌های جدید این اثر  CRBR-S Wonder و LT53 Kazimir هستند.
در پایان به سایز این به‌روزرسانی می‌رسیم که برای پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن ۴ به ترتیب ۱۷٫۹ و ۱۴٫۵ گیگابایت است. این مقدار برای دیگر کنسول‌ها یعنی ایکس‌باکس سری ایکس و اس و ایکس‌باکس وان به ترتیب ۲۱٫۳ و ۱۱٫۴ گیگابایت است. برای گرفتن این به‌روزرسانی در پلتفرم رایانه‌های شخصی هم به ۱۳ گیگابایت نیاز خواهد بود.
به محض دریافت اخبار بیشتر پیرامون بازی Call of Duty: Black Ops Cold War، آن‌ها را با شما همراهان همیشگی گیمفا به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان برای آشنایی بیشتر با این فصل و نقشه‌ی گفته شده می‌توانید ویدئویی از آن را از طریق این نشانی تماشا کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari