دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
مطابق مطلب جدید وبسایت PlayStation Studios، ظاهرا سونی بسیار از عملکرد محصول جدید استودیو Housemarque، بازی Returnal راضی است و این بازی را یک موفقیت بزرگ توضیف می‌کند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
پیش از عرضه بازی Returnal کم‌تر کسی امید به موفقیت عظیم این بازی داشت و شاید خوش بین‌ترین طرفدار پلی استیشن هم نهایت این بازی یک عنوان معمولی می‌دانست. پس از انتشار این بازی و جلب توجه بزرگ آن نظرات و دیدگاه‌ها درباره استودیو Housemarque تغییر کرد و بسیاری این استودیو فنلاندی را در میان استودیوهای بزرگ با بازی‌های AAA پذیرفتند. درباره اینکه نظر سونی درباره عملکرد بازی Returnal چیست، چندان پرسشی وجود ندارد و خریدن استودیو Housemarque و اضافه کردن آن به جمع استودیوهای زیرمجموعه خود گواه همه چیز است اما، دقیقا جه سطح از انتظارات سونی با این بازی تحقق یافته‌است؟ پاسخ این سوال در مطلب جدید وبسایت استودیوهای زیر مجموعه پلی استیشن روشن می‌شود. جایی که سونی Returnal را یک موفقیت بزرگ تلقی می‌کند.
در این پست زیر لوگوی هر یک از استودیوهای زیر مجموعه سونی توضیحاتی کوتاهی درباره آن‌ها نوشته‌است. به عنوان مثال در زیر لوگو استودیو گوریلا گیمز آمده‌: “استودیوای که بازی مجموعه تحسین شده Horizon را می‌سازد” یا در زیر لوگو استودیو سانتامونیکا آمده : “تیم با استعداد و سازنده فرنچایز فوق محبوب گاد آو وار”. سونی استودیو Housemarque را اینگونه توصیف می‌کند “سازنده بازی به شدت موفق Returnal “.
هر چند که هنوز آمار دقیقی از میزان فروش بازی در دسترس نیست اما، اینکه سونی بازی را اینگونه توضیف می‌کند، مشخصا نشان دهنده میزان رضایت بالای ناشر از آمار فروش بازی است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari