دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
سازندگان Rainbow Six Siege در تازه‌ترین اظهار نظر خود اعلام کردند به اعتقاد آن‌ها ساخت دنباله بازی Rainbow Six Siege یک اشتباه بزرگ است و آن‌ها فعلا برنامه‌ای برای ساخت دنباله بازی ندارند. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
جدیدترین نسخه شوتر چند نفره Rainbow Six سال ۲۰۱۵ و در اوایل نسل هشتم کنسول‌های بازی منتشر شد و از آن زمان تا به امروز این بازی مسیر موفقیت را به سرعت و یه صورت پیوسته طی کرده‌است و جامعه مخاطبان بازی دائما در حال رشد بوده‌است. معمولا در چنین شرایطی که بازی در اوج محبوبیت خود قرار دارد، سازندگان و ناشر در پی ساختن دنباله (یا دنباله‌ها) جدیدی برای بازی برمی‌آیند و انتظار می‌رود یوبی سافت سیاست مشابه‌ای درباره Rainbow Six Siege اتخاذ کند. موردی که آقای Leroy Athanassoff، کارگردان بازی آن را رد می‌کند و اعتقاد دارد تصمیم درست ساخت و عرضه آپدیت‌های جدید برای نسخه فعلی و افوزدن محتوای جدید به بازی از این طریق است.
تیم پشتیبانی بازی اخیرا در وبسایت ردیت یک جلسه پرسش و پاسخ برگزار کرده‌اند و در آن زمانی که بحث بر سر آینده Rainbow Six Siege به میان آمد، آقای Athanassoff ضمن اشاره به این نکته که آینده بسیار روشنی در انتظار بازی است، اعلام کرد تیم سازنده قصد ندارد دنباله بازی Rainbow Six Siege را منتشر کند، علی رغم اینکخ بیش از ۵ سال از انتشار بازی می‌گذرد.
Siege یک بازی دائما در حال تغییر است. بازی که ما در آینده ببینم بدون شک به قدری با نسخه فعلی متفاوت خواهد بود که بتوانیم اسم آن را Siege 2 بگذاریم اما، به عنوان یکی از اعضای سازنده بازی باید بگویم اعضای تیم معتقدند اعمال تغییرات به این شیوه تبدیل به بخشی از هویت بازی شده و قصد داریم به این روش فعلا ادامه دهیم.
Rainbow Six Siege هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS5 ،PS4، Xbox Series X/S ،Xbox One، رایانه‌های شخصی و گوگل استدیا در دسترس است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari