کپی لینک
گریگوری نیکوترو فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Comic Book درباره فیلمبرداری فیلم ریک گرایمز صحبت کرده است.

واکینگ دد یک سریال ترسناک و آخرالزمانی است که از شبکه AMC روی آنتن می‌رود. تاکنون ۱۰ فصل از آن منتشر شده و طبیعتا شخصیت‌های زیادی وارد داستان شده و پس از مدتی کنار گذاشته شده‌اند. یکی از این شخصیت‌ها، ریک گرایمز با نقش‌آفرینی اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) است. ریک شخصیت اصلی داستان بود تا اینکه در فصل نهم و طی یک ماجرا خودش را برای دیگران فدا کرد. در ابتدا گمان می‌شد کشته شده اما در ادامه مشخص شد زنده بوده و و توسط نیروهای CRM به اسارت گرفته شده است.
AMC در نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام کرد سه فیلم سینمایی با محوریت ریک گرایمز می‌سازد. آثار مزبور قرار بود از طریق شبکه روی آنتن بروند اما یونیورسال پیکچرز به مذاکره با شبکه آمریکایی پرداخت و مدیرانش را متقاعد کرد تا آن‌ها را روی پرده نقره‌ای بفرستد. طبیعتا، خود یونیورسال وظیفه انتشار را بر عهده گرفته است. در ضمن، حین برگزاری کامیک کان ۲۰۱۹ یک تیزر کوتاه با محوریت فیلم اختصاصی به نمایش درآمد و پس از آن، سکوت خبری حاکم شد. در این مدت، تنها اندرو لینکلن در یکی از مصاحبه‌های خود گفت به خاطر همه گیری ویروس کرونا در قرنطینه بوده اما فیلمبرداری ممکن است به ‌زودی آغاز شود؛ اتفاقی که هنوز رخ نداده است.
گریگوری نیکوترو (Gregory Nicotero‎) فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی بوده و تعداد قابل‌توجهی از قسمت‌های سریال واکینگ دد را جلوی دوربین برده است. او اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داد و در بخشی از آن گفت نمی‌داند فیلمبرداری فیلم ریک گرایمز چه زمانی رخ می‌دهد. البته نیکوترو تاکید داشت پروژه‌ها همچنان در دست بوده و از این جهت جای نگرانی نیست:
ای کاش می‌دانستم و ای کاش می‌توانستم بگویم [فیلمبرداری فیلم ریک گرایمز چهزمانی شروع می‌شود]. طی چند ماه گذشته نسخه‌های مختلف فیلمنامه‌ها را خوانده‌ام. آن‌ها شدیدا مشغول تلاش هستند تا نسبت به به کیفیت فیلمنامه اطمینان کامل پیدا کنند.
فیلم‌های سینمایی ریک گرایمز تنها پروژه‌های مرتبط با واکینگ دد نیستند که در دست ساخت قرار دارند. AMC قصد دارد با ساخت اسپین آف‌های متعدد برند محبوبش را زنده نگه دارد. در همین راستا، سریالی با محوریت شخصیت‌های کارول و دریل و همچنین سریالی با نام Tales of the Walking Dead مراحل تولید را پشت سر می‌گذارند. پیرامون سریال اختصاصی کارول و دریل هیچ گونه اطلاعاتی در دسترس نیست اما می‌دانیم Tales of the Walking Dead یک آنتالوژی بوده و هر قسمتش داستان مستقلی را روایت می‌کند.
واکینگ دد با فصل یازدهم به پایان می‌رسد. پخش قسمت‌های این فصل از تاریخ ۳۱ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ آگوست) آغاز خواهد شد.
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari