instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
آیا گوشی‌های هوشمند آلوده به ویروس می‌شوند؟ شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد. در پاسخ باید بگوییم که گوشی‌های هوشمند هرگز همانند رایانه‌های شخصی و لپ تاپ‌ها از مشکل ویروس رنج نمی‌برند اما ممکن است که به نوع دیگری از بدافزارها آلوده شوند. در این مقاله سعی داریم تا روش‌های شناسایی و پاک‌کردن بدافزار از روی گوشی هوشمند را به شما آموزش دهیم.
بیشتر بدافزارهای اندروید به شکل اپلیکیشن‌های آلوده بر روی گوشی نصب می‌شوند. در حالی که گوگل بیشتر بدافزارها را به سرعت از روی فروشگاه پلی حذف می‌کند اما بسیاری از کاربران این‌گونه نرم‌افزارها را قبل از حذف‌شدن دانلود می‌کنند. شما می‌توانید اپلیکیشن‌های آلوده را توسط نرم‌افزارهای مربوطه حذف کرده و یا از طریق مراحل زیر، آن‌ها را به‌طور دستی پاک کنید.
پاک‌کردن بدافزارها از روی گوشی‌های آیفون نیز کار ساده‌ای است. این گوشی‌ها هرگز به ویروس آلوده نمی‌شوند و بسیاری از بدافزارها نیز امکان ورود به آن را ندارند. هکرها معمولاً از کیت‌‌های توسعه نرم‌افزار برای ساخت اپلیکیشن‌های مخرب استفاده می‌کنند. اگر برای نصب اپلیکیشن‌های خارج از اپ استور، آیفون و یا آپد خود را جیلبریک کرده‌ باشید ممکن است که این اپلیکیشن‌های آلوده بر روی دستگاه شما نصب شده باشند.
در صورتی که نسبت به اپلیکشن مخرب نصب‌شده بر روی گوشی خود اطلاعی ندارید، انجام مراحل موجود در این مقاله به شما کمک می‌کند. با ما همراه باشید.
مشاهده ادامه مطلب در تکفارس
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
سلام.یک سوال من از کجا و چه سایت هایی میتونم مطمئن بشم که بازی های مورد نظر در کامپیوترم اجرا میشه؟ (لطفا سایت هایی بگید که خیلی خوب و کاملا قابل اطمینان هستن چون من از یک سایت استفاده کردم ولی اگر بازی رو بیشتر نگه می‌داشتم،ممکن بود خراب بشه.) خیلی ممنون.
سلام آقای ملکی.یک سوال داشتم.من هر کاری میکنم نمیتونم از tiktok استفاده کنم.حتی با فندق شکن هم نشد.چجوری میتونم از برنامه تیک تاک استفاده کنم؟
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari