دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
تریلر فصل جدید سریال “Dexter” در طول رویداد آنلاین کامیک کان در خانه منتشر شد. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این پیش پرده گوشه‌‌ای از زندگی جدید ضد قهرمان محبوب سریال را به ما نشان می‌دهد، فصل جدید سریال “Dexter” در ۱۰ قسمت یک ساعته از ۷ نوامبر در شبکه شوتایم پخش خواهد شد.
داستان فصل جدید ۱۰ سال پس از ناپدید شدن دکستر -در اواسط طوفان لورا – رخ می‌دهد، دکستر حالا با نام جعلی جیم لیندسی در شهری کوچک به نام آیرون لیک در حوالی نیویورک زندگی می کند و سعی دارد با زندگی جدید خود خو بگیرد، اما در پی حوادث غیر منتظره‌ای که در این شهر رخ می‌دهد، گذشته‌ی تاریکش بار دیگر به سراغ او می‌آید.


کلاید فیلیپس، تهیه کننده و نویسنده فصل جدید سریال درباره قسمت آخر این مجموعه گفت:
وقتی در اتاق نویسندگان می‌نشینیم، معمولاً اولین چیزی که در مورد آن صحبت می‌کنیم این است که پایان داستان چگونه خواهد بود. ما نکاتی را که برای پایان به ذهنمان می‌رسد ارائه می‌دهیم و دوباره برمی‌گردیم و از نو قسمت‌ها را تکمیل می‌کنیم. پایان این فصل بسیار خیره کننده، تکان دهنده، شگفت آور و غیر منتظره خواهد بود. بدون اینکه بخواهم باعث بدبیاری سریال شوم باید بگویم که پایان این فصل جدید اینترنت را منفجر خواهد کرد.
جولیا جونز (مندلورین)، آلانو میلر (عشق سیلوی)، جانی سکویا (باور)، و جک آلکوت (پرنده ارباب خوب) از بازیگران جدیدی هستند که در این فصل در کنار مایکل سی. هال بازیگر نقش دکستر و کلنسی براون هنرپیشه شخصیت شرور و جدید سریال به ایفای نقش می‌پردازند.
مارکوس سیگا کارگردانی ۶ قسمت از این مجموعه محدود ۱۰ قسمتی را بر عهده دارد، کلاید فیلیپس؛ شورانر اصلی سریال به عنوان تهیه‌کننده در ساخت فصل جدید این مجموعه مشارکت دارد. هال، سیگا، جان گلدوین، سارا کالتون، بیل کارارو و اسکات رینولدز، تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال هستند. فصل جدید هم‌اکنون در ایالت ماساچوست در حال فیلم‌برداری است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari