دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
اخیرا موسس استودیو Sad Cat و سازنده بازی Replaced درباره تجارب همکاری خود با مایکروسافت و عرضه بازی روی سرویس گیم پس سخن گفت. وی معتقد است کمپانی آمریکایی اهمیت فراوانی به بازار بازی‌های مستقل و کوچک می‌دهد. برای اطلاع از جدیدترین اخبار رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
طی سال‌های اخیر مایکروسافت و پلتفرم‌های در اختیار آن به عنوان یکی از محبوب‌ترین و در دسترس‌ترین پلفترم‌ها برای تجربه‌ بازی‌های مستقل تبدیل شده‌است و در ماه‌های اخیر و بویژه پس از عرضه کنسول‌های نسل نهمی شرکت، ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس مایکروسافت قراردادهای همکاری بی‌شماری را با استودیوهای مستقل و کوچک از سراسر دنیا امضا کرده‌است و در نتیجه همکاری با این استودیوها و عرضه بازی‌های آن روی سرویس گیم پس موردی که مایکروسافت همچنان روی آن تاکید دارد. یکی از چندین بازی مستقلی که قرار است بزودی برای Xbox عرضه شود، محصول پلتفرمر استودیو Sad Cat است و موسس استودیو اخیرا در مصاحبه‌ای با وبسایت Twinfinite درباره تجارب همکاری با مایکروسافت سخن گفته‌است.
آقای Igor Gritsay، موسس استودیو Sad Cat، سازنده Replaced پس از اظهار نظر یکی از استودیوهای متسقل مبنی بر سختی‌های همکاری با سونی و مشکلاتی که در این مسیر وجود دارد، گفت مایکروسافت ارزش زیادی برای بازار بازی‌های مستقل قائل است و تجربه همکاری با این شرکت می‌گوید آن‌ها از عقد قرارداد با مایکروسافت به هیچ عنوان ضرر نکرده‌اند.
بهترین جنبه همکاری با مایکروسافت این است که آن‌ها ارزش زیادی برای بازار بازی‌های مستقل قائل هستند و اگر غیر از این بود این حجم از بازی‌ها مستقل اکنون وجود نداشت. آن‌ها به استودیوهای کوچک این امکان را می‌دهند که محصول مد نظر خود را تولید کنند و این بازی‌ها را با جامعه مخاطبان بشناسانند.
Replaced اوایل سال ۲۰۲۲ میلادی برای پلتفرم‌های Xbox One ،Xbox Series X/S و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. این بازی از روز اول عرضه روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari