instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
ایگور گریتسی (Igor Gritsay)، بنیانگذار استودیوی سازنده‌ی عنوان Replaced یعنی Sad Cat، از همکاری با مایکروسافت و مزیت‌های انتشار یک بازی در سرویس ایکس‌باکس گیم پس (Xbox Game Pass) صحبت می‌کند.

توجه نکردن به این موضوع که ایکس‌باکس چگونه به عنوان یک پلتفرم مناسب برای عناوین مستقل در طول سال‌ها تبدیل شده، دشوار است و براساس مجموعه بازی‌های توسعه یافته‌ی مستقل که طی چند ماه و سال آینده به ایکس‌باکس می‌آیند، مشخص است که مایکروسافت همچنان در جهت گسترش بازار عناوین مستقل خود تلاش می‌کند.
یکی از این بازی های مستقل امیدوار کننده که به زودی به ایکس‌باکس می‌آید، پلفترمر علمی-تخیلی Replaced است و حالا ایگور گریتسی، بنیانگذار استودیوی سازنده‌ی این بازی، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Twinfinite از همکاری خود با مایکروسافت می‌گوید.
در واقع، صحبت‌های گریتسی در مقابل گزارش‌های اخیر درباره‌ی سختی کار بیشتر توسعه‌دهندگان مستقل برای همکاری با سونی، جلب توجه می‌کند. گریتسی اظهار دارد که مایکروسافت “به بازار عناوین مستقل اهمیت می‌دهد” و از نظر او مشکلی برای همکاری با مایکروسافت به عنوان یک توسعه‌دهنده‌ی مستقل وجود ندارد؛ زیرا این شرکت از نظر بودجه و بازاریابی توسعه‌دهندگان خود را تامین می‌کند. او در این باره ادامه داد:
بزرگ‌ترین بخش مشارکت برای ما این است که مایکروسافت واقعا به بازار عناوین مستقل اهمیت می‌دهد. در غیر این صورت، قاعدتا تعداد بازی‌های کمتری در همه‌ی سیستم عامل‌ها وجود خواهد داشت. آن‌ها واقعاً به استودیوهای کوچک فرصتی می‌دهند تا چیزی تولید کنند و آگاهی از بازاریابی را به مردم ارائه دهند. من می‌گویم که برای استودیوهای مستقل، حتی نمی‌توانم به یک نقطه ضعف در همکاری با مایکروسافت فکر کنم؛ زیرا آن‌ها بودجه و بازاریابی را فراهم می‌کنند.
لیستی از ۱۴۰ استودیو که در حال ساخت بازی برای ایکس‌باکس هستند
گریتسی همچنین در مورد نقاط قوت گیم پس صحبت کرد، در مورد اینکه چگونه راه اندازی این سرویس به عناوین کوچکتر از قابلیت دسترسی تا دیده شدن کمک می‌کند. او درباره‌ی این سرویس گفت:
در مورد گیم پس، این سرویس اجازه می‌دهد که افراد بیشتری در مورد بازی اطلاعات کسب کنند و در واقع آن را تجربه کنند؛ زیرا این وضعیت برای بسیاری از بازی‌بازان وجود دارد که در آن یک بازی را در فروشگاه مشاهده می‌کنند و آن را می‌خواهند، اما در عین حال قیمت آن بازی ۳۰ تا ۶۰ دلار یا حتی بیشتر است، بنابراین آن را در لیست علاقه‌مندی‌های خود قرار می‌دهند و معمولا پس از مدتی آن را فراموش می‌کنند.
اما در طرف مقابل با گیم پس فقط یک دکمه را فشار داده و بازی را نصب می‌کنید. مطمئناً، گاهی اوقات این مسئله وجود دارد که ممکن است مردم بیش از حد مملو از بازی شوند و در نتیجه برخی بازی‌ها کمتر مورد توجه قرار گیرند. البته، به همان اندازه که احتمال این اتفاق وجود دارد، فرصتی نیز برای درخشش همان بازی‌ها فراهم است. در واقع سرویس گیم پس به ما و بسیاری از توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهد که پروژه‌ی خود را به مردم تحویل دهیم. همچنین، طبق شنیده‌های من، گیم پس فروش را نیز افزایش می‌دهد، اما در مورد آن خواهیم دید! به طور خلاصه، این یک معامله‌ی برد-برد برای ماست.
بازی Replaced از استودیوی Sad Cat، در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲، برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و ایکس‌باکس سری اس منتشر می‌شود. همچنین این عنوان از روز عرضه بر روی سرویس گیم پس در دسترس خواهد بود.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
واقعا گیمپس برای بازی های مستقل یه بهشته
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari