دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
کمپانی برادران وانر در تازه‌ترین کنفرانس خبری خود اعلام مطابق آخرین داده‌ها، آمار فروش بازی Mortal Kombat 11 از مرز ۱۲ میلیون نسخه عبور کرده‌است تا بدین ترتیب مجموع فروش کل نسخه‌های این مجموعه فایتینگ به بالغ بر ۷۳ میلیون نسخه برسد. برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
کمپانی برادران وارنر اخیرا کنفراس مطبوعاتی برگزار کرده و در آن گزارش از عملکرد بازی‌های اخیر استودیوهای زیر مجموعه شرکت ارائه کرده‌است. به گفته سخنگوی شرکت بازی مورتال کامبت ۱۱ مطابق آخرین آمار بالغ بر ۱۲ میلیون نسخه به فروش رفته‌است. آماری قبلی فروش این بازی مربوط به ماه اکتبر سال ۲۰۲۰ میلادی بود که بر اساس آن هشت میلیون نسخه از بازی به صورت فیزیکی و دیجیتالی به فروش رفته بود و این چهار میلیون نسخه در کم‌تر از یک سال به دست آمده‌است. با احتساب این آمار جدید، مجموعه فایتینگ استودیو Nether Realm از زمان آغاز فعالیت خود تا به امروز بالغ بر ۷۳ میلیون نسخه به فروش رفته‌است.
در کنار آمار فروش بازی Mortal Kombat 11 نسخه موبایلی مجموعه نیز عملکرد بسیار خیره کننده‌ای داشته‌است. بازی Mortal Kombat Mobile نیز مطابق آخرین آمار بالغ بر ۱۳۸ میلیون بار دانلود شده‌است. خالق مجموعه مورتال کامبت آقای Ed Boon در باره آمار جدید و خیره کننده فروش بازی گفت:
زمانی که این مجموعه سی سال پیش حلق شد هرگز تصور نمی‌کردم تبدیل به چنین فرنچایز بزرگی شود که ۷۳ میلیون نسخه از آن فروش رود. حقیقتا ما یکی از پر شور‌ترین و مشتاق‌ترین جامعه طرفداران را داریم و از همه آن‌ها به خاطر تمام محبتی که در طی این سال‌ها به ما هدیه داده‌اند، تشکر می‌کنیم.
مورتال کامبت ۱۱ هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 ،Xbox One ،Xbox Series X/S، نینتندو سوییچ، گوگل استدیا و رایانه‌های شخصی در دسترس است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari