دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
بنا به گزارش خبری ایرنا در خصوص اهمیت نصب دوربین مداربسته در هر کجای ایران که زندگی کنید مخصوصاً در کلانشهرها مانند تهران حتماً خیلی از حوادث را دیده اید که با استفاده از دوربینهای مدار بسته به صورت کامل ثبت شده است و وجود دوربینهای مدار بسته باعث افزایش امنیت در منزل و یا محل کار آن افراد شده است و باید حتما نصب دوربین مدار بسته توسط شهروندان انجام شود.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام فروشگاه دوربین مداربسته آریا، وجود دوربینهای مدار بسته باعث کاهش جرم و جنایت می شود بنابراین نصب دوربین مدار بسته یکی از نیازهای اساسی ساکنان شهر تهران می باشد.
اهمیت نصب دوربینهای امنیتی برای منزل و محل کار یکی از از نیازهای اساسی برای افزایش امنیت و آسوده خاطر بودن شما از زمانی که شما در منزل و یا محل کار خود حضور ندارید.
مزایای استفاده از دوربین مدار بسته
مهمترین مزیت نصب دوربین این است که شما می توانید در صورت وقوع هرگونه مشکل دوربین مدار بسته رجوع نموده تا بتوانید تمامی صحنه های اتفاق افتاده را به صورت کامل مشاهده نموده و بهترین راهکار را برای حل مشکل خود انتخاب کنید.
مشکل دزدی و سرقت یکی از دغدغه‌های اساسی ساکنان آپارتمانها آنها در تهران می باشد بنابراین در صورتی که شما در منزل و آپارتمان خود سیستم نظارتی را نصب کنید می توانید تا میزان ۳۰ درصد از وقوع جرم و دزدی جلوگیری کند (بنا به گزارش پلیس زمانی که دزد ها از وجود دوربین باخبر می شوند احتمال ارتکاب سرقت آنها کاهش پیدا می کند)،در صورتی که حتی سرقتی صورت بگیرد شما می توانید با داشتن یک دوربین مدار بسته با کیفیت چهره سارق و یا حتی شماره پلاک خودرو و یا موتور آنها را نیز داشته باشید.
البته دوربینهای مدار بسته کاربردهای دیگری مانند نظارت محیطی(منظور این است که با استفاده از سیستمهای امنیتی شما می توانید محیط پیرامون محل کار و یا کارخانه خود را به صورت کامل تحت نظر داشته باشید)، نظارت بر عملکرد کارکنان (نصب دوربین مدار بسته در محل کار کار و شرکت خود می توانید ببینید که کارکنان شما به چه نحوی کار می‌کنم و نحوه فعالیت کاری آنها چگونه است).

هزینه نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته
همان اجرت نصب، که توسط نصاب دوربین مدار بسته اخذ میشود در واقع دستمزد کسی که خدمات نصب و راه اندازی یک سیستم مطمئن را برای شما انجام می دهد.
هزینه نصب دوربین توسط اتحادیه تجهیزات الکترونیکی تهران هر سال مشخص می شود.  به صورت خلاصه اجرت نصب دوربین مدار بسته در سال ۱۴۰۰ به ازای هر دوربین این حدود ۷۵ هزار تومن می باشد البته هزینه ها و اجرت های جانبی دیگری نیز برای یک پروژه نصب دوربین مدار بسته در تهران آن متصور خواهد بود ولی شرکت هایی مانند شرکت چشمان بیدار آریا به دلیل اینکه که خودشان تولید کننده، وارد کننده، فروشنده أنواع سیستمهای حفاظتی و نظارتی می باشد برای همشهریان محترم تهرانی  پیشنهاد ویژه نصب دوربین مدار بسته را ارائه داده است که در آن اجرت نصب لحاظ نمی شود که تنها هدف شرکت چشمان بیدار آریا این است که امنیت کل شهر تهران را را فرا بگیرد.
در نظر داشته باشید هزینه نصب دوربین مدار بسته برای هر پروژه با توجه به شرایط محل نصب و حجم پروژه متفاوت می باشد که این عدد قابل مذاکره و به راحتی قابل سنجش و ارزیابی می باشد.

جدیدترین دوربین مدار بسته ایران
دوربین مدار بسته و سیستمهای نظارتی در طول سال در حال گسترش و بروزرسانی هست، در سال ۱۴۰۰ در ایران جدیدترین دوربین مدار بسته با تکنولوژی AHD دوربین مدار بسته دید در شب رنگی است، که این قابلیت را دارد که  تصاویر شب را نیز مانند روز به صورت کاملا رنگی نمایش دهد.
در صورتی که قصد نصب جدیدترین دوربین مدار بسته در ایران را دارید حتما لازم است که از شرکت معتبر اقدام به خرید کنید، بهترین فروشگاه دوربین مدار بسته سایت infinity-cctv.ir است. این فروشگاه انواع دوربینهای مدار بسته زیر را با دو سال گارانتی به فروش میرساند:
۱- دوربین IP ، با کیفیت ۵ مگاپیکسل برند INFINITY با قیمت حدودی ۱.۲۰۰.۰۰۰  الی ۱.۹۰۰.۰۰۰ تومان
۲- دوربین AHD، با کیفیت ۵ مگاپیکسل برند INFINITY با قیمت حدودی ۴۰۰.۰۰۰ الی ۶۰۰.۰۰۰تومان
۳- دوربین AHD، با کیفیت ۲ مگاپیکسل برند INFINITY با قیمت حدودی ۲۵۰.۰۰۰ الی ۴۰۰.۰۰۰ تومان
۴- دوربین آنالوگ با قیمت حدودی ۱۵۰.۰۰۰ الی ۲۵۰.۰۰۰ تومان
۵- دوربین چرخشی ( اسپیددام) با قیمت ۱.۵۰۰.۰۰۰ الی ۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
۶- دستگاه DVR  با برند INFINITY با قیمت ۷۰۰.۰۰۰ الی ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
توجه داشته باشید این قیمتها حدودی است و قیمت دقیق دوربین باید استعلام گرفته شود.
هزینه نصب دوربین مداربسته از این هزینه ها جدااست که توسط نصاب دوربین مداربسته برای هر پروژه به صورت جداگانه حساب میشود( بستگی به نوع پروژه نصب دوربین مداربسته دارد)
همواره در نظر داشته باشید که  استفاده از دوربین مدار بسته نیازمند یک خرید خوب و یک نصاب دوربین مدار بسته دارای تخصص و تجربه کافی در این حوزه می باشد بنابراین در صورتیکه شما ما نیاز به نصب دوربین مدار بسته داری لازم است که از از بهترین تجهیزات و همچنین از بهترین تیم تخصصی به منظور نصب دوربین مدار بسته خود استفاده کنید.
برای دسترسی به بهترین خدمات در حوزه دوربین مداربسته حتما با شرکت چشمان بیدار آریا تماس بگیرید ۶۶۷۶۲۴۴۹
راهنمای نصب دوربین مداربسته
از آنجایی که  این دوربین های مدار بسته باعث افزایش امنیت در محیط منزل و یا محل کار می شود نصب دوربین مداربسته در ایران با سرعت چشمگیری در حال افزایش است.
بنابراین  ما قرار است در این مقاله خبری به شما کاملا آموزش دهیم که چگونه برای نصب دوربین مداربسته خود اقدام کنید تا یک راهنمای کامل و جامع در حوزه خدمات نصب و راه اندازی دوربین مدار بسته را در اختیار داشته باشید.
مراحل نصب دوربین مدار بسته به این صورت است که ابتدا شما می بایست برای مکانی که قرار است دوربین را برای آن خریداری نمایید و به صورت کامل بررسی کنید. باید مشخص شود که محل های احتمال ورود افراد چه به صورت قانونی و یا غیرقانونی کاملاً باید توسط خود شما مشخص شود( مثلاً درب ورودی نفر رو ، درب پارکینگ ، درب خرپشته ، دیوار های مشترک با همسایگان و …) زمانی که شما این محل ها را به صورت کامل مشخص گردید، برای محل هایی که برای شما حائز اهمیت است است را نیز می بایست مشخص کنید مثلا پارکینگ، انباری ها و یا آسانسور و در محل های کار درب ورود اتاق رئیس و یا مدیر عامل، محل قرارگیری سرور،  اتاق های قرارگیری کارکنان، گاوصندوق و …  مشاهده می‌کنیدالزامات کارفرما در محل نصب دوربین مداربسته بسیار حائز اهمیت باشد.
از آن‌جایی که استفاده کننده نهایی شخص کارفرما و یا شما می باشید بنابراین لازم است که نیازهای خود را به نصاب دوربین مداربسته به صورت کامل ارائه دهید.
بنابراین  اولین اقدام برای نصب دوربین مداربسته تعیین محل های دوربین مداربسته، است دومین اقدام کیفیت دوربین مداربسته و مشخصات فنی دوربین می باشد این اقدامی باید توسط نصاب شما ما که برای این کار شما در نظر گرفته اید انجام شود و ایشان می‌بایست به شما نمونه تصویر های دوربین مداربسته با کیفیت های مختلف برند های گوناگون را به شما ارائه دهد .
منبع خبر: اهمیت نصب دوربین مداربسته – ایرنا  ( شرکت چشمان بیدار آریا تولید کننده دوربین INFINITY)
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari