instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
به نظر می‌رسد که Death’s Door، ساخته‌ی جدید استودیوی اسید نرو (Acid Nerve)، علاوه بر دریافت نمرات عالی از منتقدان، از محبوبیت بالایی میان بازی‌بازان نیز برخوردار شده است.

همان‌طور که می‌دانید بازی Death’s Door که توسط استودیوی توسعه دهنده‌ی بازی Titan Souls یعنی اسید نرو ساخته شده و وظیفه‌ی انتشار آن بر عهده‌ی دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) است، اخیرا برای برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و ایکس‌باکس وان عرضه شد.
داستان این بازی بر روی کلاغی متمرکز است که به عنوان فرشته‌ی مرگ نیز فعالیت می‌کند. روزها تقریبا یکنواخت و عادی بودند تا اینکه روح این کلاغ دزدیده می‌شود، از آن پس بازی‌باز باید به عنوان کلاغ برای پیدا کردن این سارق تلاش کند، که در این راه با چالش‌های متفاوتی روبه‌رو خواهد شد. شما در Death’s Door علاوه بر داس قابل اعتماد کلاغ، از توانایی‌های مختلفی مانند نزدیک شدن ناگهانی به دشمنان با استفاده از یک قلاب زنجیری برخوردار خواهید بود.
Death’s Door
این بازی اکشن ماجراجویی با الهام گرفتن از عناوین کلاسیک The Legend of Zelda، توانست تجربه‌ای جذاب را برای بازی‌بازان فراهم کند و توسط بیشتر منتقدان نیز مورد ستایش قرار گرفت.
حالا استودیوی اسید نرو در صفحه‌ی رسمی توییتر خود اعلام کرده است که بازی Death’s Door، در حال حاضر بیش از ۱۰۰ هزار بازی‌باز را جذب خود کرده است. با توجه به این که عنوان مستقل Death’s Door کمتر از یک هفته پیش، در تاریخ ۲۹ تیر (۲۰ جولای) عرضه شده است، این تعداد بازی‌باز یک نقطه‌ی عطف بسیار چشمگیر به حساب می‌آید. البته این منعکس کننده‌ی فروش بازی نیست، اما با این وجود یک موفقیت قابل توجه است.
عنوان Death’s Door در حال حاضر بر روی ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس، ایکس‌باکس سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی قابل تجربه است. در صورت تمایل می‌توانید نقدها و نمرات این بازی را در این نشانی مشاهده کنید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
انحصاری کنسولی xbox Grin
برا pc هم اومده Neutral
بهتره بگی انحصاری مایکرو Grin
درست گفته “”انحصاری کنسولی””
کنسولی رو نخوندی؟!
کاری به اینا ندارم ولی مثل اینکه فروش بازی رو xbox خیلی خوب بوده
چون رو استیم نزدیک ۴ هزار بازی باز همزمان داشته
دو سه ساعتشو بازی کردم عالیه بازیش
رسیدم به یکی از باساش که شبیه باسای دارک سولزه
سختم هست
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari