instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
اینطور که به نظر می‌رسد، قرار است تا به زودی یک رویداد بزرگ و جدید در بازی Fortnite آغاز شود و اخیرا نیز اطلاعاتی از آن منتشر شده است که خبر از برگزاری کنسرت احتمالی آریانا گرانده (Ariana Grande) در این بازی می‌دهد.
همانطور که می‌دانید، بازی Fortnite از آن دست عناوین به شدت محبوب است که روز به روز بر تعداد علاقمندان آن افزوده می‌شود. یکی از دلایل رشد محبوبیت این عنوان بتل رویال و آنلاین محور، برگزاری رویدادهای متنوع و اتفاقات مختلف در هر فصل از این بازی نظیر کنسرت‌ها و مراسم‌های متفاوت می‌باشد. حال، اخیرا گزارشاتی منتشر شده که از برگزاری یک رویداد بزرگ دیگر در این عنوان خبر می‌دهند.
اینطور که مشخص شده است، کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) در حال آماده سازی خود برای برگزاری مراسم و رویداد بزرگ بعدی بازی Fortnite در تاریخ جمعه، ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ (۶ آگوست ۲۰۲۱) است. همچنین به‌روزرسانی ۱۷٫۲۱ نیز اکنون آماده شده است تا جزیره‌ی این عنوان بتل رویال را برای نمایش و رویداد بزرگ بعدی بازی آماده کند.
همچنین، یک شمارشگر معکوس بزرگ درست در وسط نقشه‌ی جدید این بازی قرار گرفته است که تا زمان برگزرای این رویداد به صورت معکوس خواهد شمرد و می‌توانید از روی آن به راحتی متوجه زمان باقی مانده تا آغاز رسمی رویداد بشوید. لازم به ذکر است که قبل از برگزاری رویدادهای بزرگ قبلی این سری نیز تقریبا همین اتفاقات رخ می‌داد و به‌روزرسانی‌های نسبتا بزرگی عرضه می‌شد که برای برگزاری رویداد لازم بودند.

رویدادهای قبلی Fortnite شامل یک کنسرت از رپر مشهور، تراویس اسکات (Travis Scott)، و نمایش برخی از فیلم‌ها و موسیقی‌های آثار کریستوفر نولان (Christopher Nolan) می‌شد. با در نظر گرفتن رویدادهای بزرگ قبلی این بازی، می‌توان گفت که احتمالا با مراسم پر شور و بزرگ دیگری از سمت اپیک گیمز مواجه هستیم که احتمالا انتظار برای برگزاری آن کاملا ارزشش را خواهد داشت.
همانطور که رسانه‌ی یوروگیمر (Eurogamer) گزارش داده است، اطلاعات فاش شده‌ی اخیر به برگزاری یک کنسرت جدید از آریانا گرانده در رویداد پیش رو اشاره می‌کنند. به احتمال زیاد این همان چیزی باشد که اپیک گیمز در حال تلاش برای برگزاری آن در طول هفته‌ی آینده به بهترین شکل ممکن است. رویدادهای برگزار شده در Fortnite همیشه موفق و شگفت انگیز ظاهر شده‌اند و با در نظر گرفتن فعالیت‌های اپیک گیمز قبل از آغاز رسمی این مراسم، می‌توان گفت که احتمالا با رویدادی شگفت انگیز مواجه خواهیم شد که پاداش صبر طرفداران را به خوبی خواهد داد.
نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ به نظرتان رویدادهای بازی Fortnite جذابیت کافی را دارند یا خیر؟ نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.
منبع
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari