instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
بر اساس جدیدترین گزارشات منتشر شده، به نظر می‌رسد بازی New World، جدیدترین ساخته‌ی آمازون گیم استودیوز (Amazon Game Studios) در اولین بازخوردهای خود از سوی بازی‌بازان رایانه‌های شخصی، توانسته است موفق ظاهر شود.

نسخه‌ی بتا (Beta عموماً به نسخه‌های آزمایشی نزدیک به زمان انتشار یک محصول گفته می‌شود که تا حد بسیاری نشان‌دهنده‌ی کیفیت اثر نهایی است) بازی New York به تازگی به صورت خصوصی در دسترس افرادی که این اثر را پیش‌خرید کرده‌اند، قرار گرفته است و به نظر می‌رسد با توجه به یک نسخه‌ی آزمایشی محدود توانسته است با استقبال بسیار خوبی از سمت بازی‌بازان رایانه‌های شخصی مواجه شود.
بر اساس آمار به دست آمده از وب‌سایت SteamDB نسخه‌ی آزمایشی محدود بازی New World در شلوغ‌ترین ساعات خود موفق شده است بیش از ۲۰۰,۸۵۶ بازی‌باز را به صورت هم‌زمان جذب خود کند. همچنین هم‌اکنون که در حال نوشت این متن هستیم و ساعت‌ها از آغاز این نسخه‌ی آزمایشی می‌گذرد نیز بیش از ۱۱۰,۰۰۰ نفر مشغول تجربه‌ی این عنوان هستند.
New World
بدون شک عنوان New World را می‌توان یکی از کلیدی‌ترین پروژه‌های تاریخ آمازون گیم استودیوز دانست که نحوه‌ی عملکرد آن می‌تواند به طور کامل برنامه‌های آینده‌ی کمپانی آمازون (Amazon) در زمینه‌ی توسعه‌ی بازی‌های ویدئویی را تحت تأثیر قرار دهد.
چند سال قبل بود که شرکت آمازون، یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های حال حاضر جهان تصمیم گرفت تا اولین فعالیت‌های خود را در راستای ورود به ساخت بازی‌های ویدئویی آغاز کند. این شرکت با صرف هزینه‌ی بسیار اقدام به تأسیس شرکت آمازون گیم استودیوز و جذب تعدادی از بزرگ‌ترین توسعه‌دهندگان این عرصه کرد (اگرچه طولی نکشید که اکثر این افراد به دلیل شرایط حاکم، استودیو را ترک کردند).
ماحصل تمام این سرمایه‌گذاری‌ها برای کمپانی آمازون تا بدین لحظه چیزی نبوده است جز چند بازی شکست خوده و لغو شده؛ عنوان آنلاین‌ محور Crucible که حدود یک سال قبل توسط آمازون گیم استودیوز منتشر شد، پس از گذشت تنها چند ماه سرورهای آن به علت استقبال شدیداً کم بازی‌بازان به طور کامل بسته شد. همچنین بازی‌های Breakaway و The Lord of the Rings که هردو اثر دارای سبک MMORPG (عظیم چندنفره‌ی آنلاین نقش آفرینی) بودند، قبل از رسیدن به مرحله‌ی انتشار، توسط این کمپانی لغو شدند.
بازی آمازون
با تمام این اوصاف، همان‌طور که گفته شد، بدون شک عنوان New World نقش کلیدی در این بین برای کمپانی آمازون بازی خواهد کرد. اگرچه بازخوردهای ابتدایی نسبت به این اثر بسیار امیدوار کننده است و نوید عنوانی موفق را می‌دهد، با این وجود باید منتظر بمانیم و ببینیم بازی New World در طولانی مدت چه بازخوردهایی را از سوی جامعه‌ی بازی‌بازان رایانه‌های شخصی دریافت خواهد کرد.
بازی New World در تاریخ ۹ شهریور ۱۴۰۰ (۳۱ آگوست ۲۰۲۱) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. نظر شما در رابطه با جدیدترین محصول آمازون گیم استودیوز چیست؟
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
به کاربر gamegood برای شکستن رکورد بیش ترین دیسلایک اونم فقط در یک کامنت تبریک عرض میکنم شما رسماً تاریخ ساز شدید ، چرا به جای فعالیت در این سایت که از ارزش های شما می کاهد در نوبجی فعالیت نمی کنید که آنان نیز از نظرات شما فیض ببرند، به هر حال آنجا که نظرات کلا تایید نمی شوند بیشتر می تواند بهشت کره شمالی را برای شما تداعی کند
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari