instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
بازی‌های المپیک از معتبرترین و مشهورترین مسابقات ورزشی است که در جهان وجود دارد. این مسابقات به دلیل داشتن چندین مسابقه در فصل تابستان و زمستان که هزاران رقیب از مناطق مختلف جهان را دور هم جمع می‌کند تا در بازی‌های مختلف شرکت می‌کنند، مشهور است. تخمین زده می‌شود که بیش از ۲۰۰ کشور برای شرکت در این رویداد جهانی دور هم جمع شوند.

کمیته بین‌المللی المپیک هم در مورد بازی‌های المپیک تابستانی و هم در مسابقات المپیک زمستانی که هر چهار سال یک‌بار برگزار می‌شود، تشکیل می‌شود، اما فاصله آن‌ها دو سال است. بازی‌های المپیک زمستانی در سال ۲۰۲۲ در پکن چین برگزار می‌شود، در حالی که بازی‌های المپیک تابستانی در سال ۲۰۲۱ در توکیو ژاپن برگزار می‌شود. البته قرار بود المپیک تابستانی در سال ۲۰۲۰ تشکیل شود، اما به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا، این مسابقات در سال ۲۰۲۱ برگزار می‌شود.
اگرچه این یک رویداد معتبر است، اما ممکن است بسیاری از شما از برخی از حقایق مربوط به این رویداد عظیم ورزشی آگاهی نداشته باشید. اگر به دانستن برخی از آن‌ها علاقه دارید، به خواندن مقاله ادامه دهید. مقاله امروز به برخی از موارد جالب توجهی در مورد بازی‌های المپیک که از آن‌ها آگاه نبودید، تمرکز خواهد کرد.
مشاهده ادامه مطلب در تکفارس
 
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari