instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
استودیوی کدمسترز (Codemasters) در جریان رویداد EA Play Live سال ۲۰۲۱ شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) به معرفی یک عنوان جدید از سری رقابتی GRID به نام GRID Legends پرداخت که قرار است نوآوری‌های زیادی را در اختیار علاقه‌مندان به سبک مسابقات اتومبیل‌رانی قرار دهد.
طبق اطلاعاتی که تاکنون منتشر شده، بازی GRID Legends قرار است شامل گسترده‌ترین اتومبیل‌های این سری تاکنون باشد و برای نخستین بار یک حالت داستانی منحصر به فرد را نیز ارائه دهد. با این حال به نظر می‌رسد قرار است در بازی GRID Legends شاهد بازگشت برخی ویژگی‌های محبوب نسخه‌ی GRID 2019 باشیم که بدون شک یکی از آن‌ها سیستم نمسیس (Nemesis) به حساب می‌آید.
در همین راستا اخیرا آقای کریس اسمیت (Chris Smith)، کارگردان بازی GRID Legends در جدیدترین مصاحبه‌ی خود اظهار داشت که نسخه‌ی ارتقا یافته‌ای از سیستم نمسیس در بازی گنجانده شده که به صورت بسیار پویا، پایدارتر و آفلاین کار خواهد کرد. در نهایت آقای اسیت تایید کرد که سیستم نمسیس در بخش آنلاین بازی GRID Legends نیز حضور پر رنگی خواهد داشت اما ارائه‌ی توضیحات بیشتر در مورد آن در آینده صورت می‌گیرد.
طبق اطلاعات منتشر شده، سیستم نمسیس در بازی GRID Legends بسیار هوشمندانه خواهد بود؛ به صورتی که اگر در جریان رقابت‌ها شما مدام به یکی از رقبای خود ضربه بزنید، او در نهایت تبدیل به دشمن اصلی شما در مسابقه خواهد شد. همچنین ممکن است در صورت نادیده گرفتن درخواست هم‌تیمی‌های خود، آن‌ها در صورت نیاز شما نیز رفتاری مشابه داشته باشند و درخواست شما را نادیده بگیرند.
هنوز مشخص نشده است که سیستم نمسیس در بخش داستانی جدید نیز به کار گرفته می‌شود یا خیر. با این حال آقای اسمیت به جز سیستم نمسیس به ارائه‌ی اطلاعات بیشتر در مورد دو حالت رقابتی Boost و Elimination نیز پرداخت.
حالت اول یعنی Boost خود به دو شاخه تبدیل می‌شود و در آن بازی‌بازان می‌توانند کنترل ماشین‌های تقویت شده و برقی را به دست بگیرند. حالت دوم یعنی Elimination همان‌طور که از نام آن مشخص می‌شود، دارای هیجان بیشتری خواهد بود. در این حالت یک تایمر شمارش معکوس خود را آغاز خواهد کرد و اتومبیلی که در آخرین رده قرار دارد از رقابت حذف خواهد شد تا در نهایت آخرین خودرو باقیمانده برنده شود.
بازی GRID Legends قرار است در سال ۲۰۲۲ بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد. شما می‌توانید تریلر معرفی بازی را از طریق این نشانی مشاهده نمایید.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari