instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
اینطور که به نظر می‌رسد، کمپانی تنسنت (Tencent) قصد دارد تا این سری مسابقات جهانی بازی PUBG Mobile را به صورت آفلاین برگزار کند. جایزه‌ی این مسابقه نیز مبلغی در حدود ۶ میلیون دلار خواهد بود که عددی بزرگ به حساب می‌آید.
کمپانی تنسنت گیمز (Tencent Games) امروز در جریان مراسم جهانی PMWI، از مسابقات قهرمانی جهانی PUBG موبایل (PMGC) سال ۲۰۲۱ نیز به صورت رسمی رونمایی کرد. این مسابقات از تاریخ نوامبر ۲۰۲۱ تا ژانویه ۲۰۲۲ برگزار خواهند شد و برنده‌ی آن به عنوان قهرمان جهان در این بازی شناخته خواهد شد. البته این سری مسابقات از قبل هم وجود داشته است، اما به نظر می‌رسد که تنسنت قصد دارد تا این یکی را بزرگ‌تر و با شکوه‌تر از سایر مسابقات قبلی برگزار نماید.
بر طبق گفته‌ی مدیر و کارگردان عنوان PUBG Mobile در تنسنت گیمز، جیمز یانگ (James Yang)، رویداد مسابقات PMGC بزرگترین رویداد در تاریخ سری PUBG Mobile esports خواهد بود و همچنین دارای یک جایزه‌ی بسیار عظیم ۶ میلیون دلاری است که در حقیقت سه برابر جایزه‌ای است که در طول آخرین دوره از مسابقات برای برندگان در نظر گرفته شده بود. اینطور که به نظر می‌رسد تنسنت گیمز قصد دارد تا یکی از بزرگترین مسابقات تاریخ بازی‌های ویدیویی را با جایزه‌ای بزرگ و منحصر به فرد برگزار کند.
درست مثل مسابقات و روند آن‌ها در سال گذشته‌ی میلادی، رویداد PMGC 2021 نیز به دو بخش لیگ و مراحل نهایی تقسیم خواهد شد. لیگ مسابقات در تاریخ نوامبر و دسامبر ۲۰۲۱ برگزار خواهد شد. از سوی دیگر، فینال‌ها و مسابقات نهایی این رویداد در ژانویه‌ی ۲۰۲۲ برگزار می‌شوند. بر طبق گفته‌ی جیمز یانگ، این شرکت در نزدیکی زمان برگزاری رسمی رویداد PMGC اطلاعات بیشتری در مورد مسابقات و رویدادهای مربوط به آن‌ها ارائه خواهد داد.

علاوه بر این، تایید شده است که تیمی که از مرحله‌ی لیگ و فینال‌های هر دو فصل مسابقات PUBG Mobile Pro League (PMPL) بیشترین امتیاز را در سال ۲۰۲۱ کسب کرده باشد، به رویداد PMGC راه پیدا خواهد کرد. جدا از آن، تیم‌های برتر مسابقات قهرمانی منطقه‌ای نیز در مسابقات جهانی حضور خواهند داشت و به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.
البته هنوز به صورت رسمی تایید نشده است که رویداد PMGC آینده یک رویداد زنده و آنلاین خواهد بود یا خیر. یانگ از طریق یک ایمیل به رسانه‌ی Dot Esports گفته است که کمپانی تنسنت به شدت در حال تلاش است تا رویداد PMGC 2021 را به عنوان یک مراسم آفلاین برگزار کند، اما در حال حاضر هیچ چیز مطمئن و صریحی در این زمینه نمی‌توان گفت و احتمالا تا زمان انتشار اطلاعات رسمی از سمت تنسنت در این باره باید منتظر بمانیم.
همچنین لازم به ذکر است که تنسنت احتمالا امسال بسیار دقیق‌تر و محافظ کارانه‌تر از قبل خواهد بود چراکه همانطور که می‌دانید چندین تن از بازی‌بازان این رویداد در مرحله‌ی نهایی ۲۰۲۰ PMGC از نظر تست COVID-19 مثبت شدند. در ابتدا قرار بود که این مراسم از ۲۱ تا ۲۴ ژانویه ۲۰۲۱ در Coca-Cola Arena در دبی، امارات متحده‌ی عربی برگزار شود، اما درست یک روز قبل از شروع این مراسم، تنسنت اعلام کرد که تست کووید-۱۹ سه تن از بازی‌بازان مثبت شده است. همین مورد باعث شد تا سایر بازی‌بازان به صورت جداگانه از داخل اتاق‌های خود در هتل به رقابت بپردازند.
با توجه به اینکه جهان با افزایش همه گیری ویروس کرونا به دلیل وجود نوع دلتا درگیر است، تنسنت امیدوار است که این همه گیری قبل از شروع مراسم PMGC در نوامبر ۲۰۲۱ کمی آرام‌تر شود. همچنین در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان را به قلم رضا توکلی از اینجا بخوانید.
نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ به نظرتان این سری مسابقات بازی PUBG هنوز هم جذاب هستند یا خیر؟ نظرات خود را در این زمینه با ما به اشتراک بگذارید.
منبع
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari