instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
شرکت مایکروسافت امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی بازی Microsoft Flight Simulator را در اختیار هواداران قرار داد که به نسخه‌ی رایانه‌های شخصی آن مربوط می‌شود.

هفته‌ی گذشته بود که تیم سازنده‌ی بازی Microsoft Flight Simulator اعلام کرد به‌روزرسانی دیگری برای این اثر در راه است. ظاهرا برخی از دارندگان رایانه‌های شخصی از عملکرد این نسخه گلایه‌هایی داشتند و این استودیو نیز تصمیم گرفت تا برخی ایرادات را برطرف نماید. این مشکلات بیشتر در پرواز و فرود بازی‌بازان به چشم می‌خورد و آن‌ها با افت کیفیت و عملکرد بازی مواجه می‌شدند.
اکنون با انتشار به‌روزرسانی جدید این عنوان که دریافتش برای دارندگان این پلتفرم الزامی به نظر می‌رسد، عملکرد و کیفیت بازی تا حد زیادی بیشتر شده است و دیگر خبر یاز نواقص ذکر شده نیست. این به‌روزرسانی از طریق فروشگاه‌های ویندوز و استیم قابل دریافت است. متاسفانه این به‌روزرسانی، محتویاتی را به بازی اضافه نکرده است. در همین زمینه، تیم سازنده وعده داده است که این اتفاق در آینده‌ای نه چندان دور رخ خواهد داد و افراد می‌توانند شاهد وقایع هیجان‌انگیزی در آن باشند. چندی پیش هم گفته شد هلی‌کوپترها به این بازی خواهند آمد که خبر مربوط به آن را می‌توانید از طریق این نشانی مطالعه نمایید.
بدون شک Microsoft Flight Simulator را باید یکی از بهترین‌های سال ۲۰۲۰ میلادی به حساب آورد که درصد زیادی از بازی‌بازان را شگفت‌زده کرد. این بازی با تمام عناوین شبیه‌ساز پرواز تفاوت‌هایی داشت و به همین دلیل توانست در دوران کرونا به محبوبیت فراوانی دست پیدا کند. این اثر در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
نمرات نسخه کنسولی اومده
بازی برای کنسولهای ماکرو منتشر شده و رو گیم پس قرار گرفته
راستی خبری از اون DLC که تو E3 معرفی کردن نشد؟!
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari