دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
استودیو سونی پیکچرز پیش پرده جدید فیلم “Ghostbusters: Afterlife” را به کارگردانی جیسون رایتمن منتشر کرد. این فیلم قرار است در ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۱ روی پرده سینما برود. برای اطلاع از آخرین اخبار سینما و تلویزیون با دنیای بازی همراه باشید.

این تریلر رابطه شخصیت‌های جدید داستان را با ایگون اسپنگلر (هارولد ریمیس) شخصیت دو فیلم قدیمی “شکارچیان روح” نشان می‌دهد در حالیکه آن‌ها سعی می‌کنند دلیل اصلی ورود وی را به شهر کوچک سامرویل کشف کنند، همچنین صحنه‌هایی کوتاه از بازگشت دو شخصیت قدیمی فیلم‌های “شکارچیان روح” ؛ جانین (آنی پاتس) و ری استانتز (دن اکروید) را می‌‎توانیم در این ویدیو مشاهده کنیم. در پایان تریلر ورود شخصیت شرور فیلم را می‌بینیم که با باعث هرج و مرجی بزرگ در شهر کوچک سامرویل می‌شود.


نامزد جایزه امی کری کون، مکینا گریس، فین ولفهارد و پل راد از بازیگران اصلی این فیلم هستند. همچنین ستارگان اصلی سری فیلم‌های “شکارچیان روح”، بیل موری، دن اکروید، ارنی هادسون، سیگورنی ویور و آنی پاتس در نقش‌های قبلی خود ظاهر خواهند شد.
فیلم “Ghostbusters: Afterlife” به کارگردانی جیسون رایتمن (جونو، بزرگسال جوان، تالی) و فیلمنامه‌ای از گیل کنان (خانه هیولا، ارواحه خبیثه) ساخته شده است. رایتمن با ساخت این فیلم رسماً مسئولیت پدرش ایوان رایتمن (کارگردان دو فیلم اصلی) را بر عهده گرفت. ایوان رایتمن حالا به عنوان تهیه کننده در ساخت این فیلم همکاری دارد.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari