دیزنی و استودیوی قرن بیستم تریلر جدیدی از فیلم West Side Story به کارگردانی استیون اسپیلبرگ و با بازی انسل الگورت را منتشر کرده‌اند.
در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تیزر تریلر جدیدی از فیلم West Side Story (داستان وست ساید) منتشر شده است. در این تریلر شاهد تصاویر بیشتری از اتفاقات این فیلم موزیکال و عاشقانه هستیم که در طول آن می‌توان رقابت دو گروه Jets و Sharks را مشاهده کرد. همچنین تریلر جدید فیلم West Side Story تمرکز بیشتری روی داستان عاشقانه تونی و ماریا و نحوه آشنایی و عاشق شدن آن‌ها دارد و در ادامه می‌توانید این تریلر را ازطریق یوتیوب استودیوی قرن بیستم تماشا کنید.
فیلم West Side Story براساس یکی از نمایش‌های موزیکال لئونارد برنستاین که در سال ۱۹۶۱ منتشر شد، تولید شده است. پیش از این یک اقتباس سینمایی از این نمایش موزیکال در سال ۱۹۶۱ تولید و منتشر شده بود. استیون اسپیلبرگ وظیفه کارگردانی فیلم West Side Story را بر عهده داشته است و وظیفه نوشتن فیلمنامه فیلم West Side Story بر عهده تونی کوشنر، نویسنده فیلم Munich (مونیخ) و فیلم Lincoln (لینکلن)، بوده است.
انسل الگورت، ریچل زیگلر، ریتا مورنو، کوری استول، برایان دارسی جیمز، آریانا دی‌باس، دیوید آلوارز، مایک فایست، آنا ایزابل، مدی زیگلر، جاش آندرس ریورا، بریانا آبرزو، کایل آلن، کایل کافمن، بن کوک، هریسون کول، جولیوس آنتونی رابیو، ریکاردو زایاس، جاش آندرس ریورا، سباستین سرا، کارلوس سانچز فالو و جولیان الیا، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم West Side Story حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.
فیلم West Side Story برای اکران در تاریخ ۱۰ دسامبر (۱۹ آذر) برنامه‌ریزی شده است.source

توسط funkhabari