دنیای بازی در شبکه‌های اجتماعی
تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits که در ابتدا قرار بود در مرداد ماه سال جاری باشد به شهریور ماه موکول شد. سازندگان اعلام کردن هر چند گرفتن این تصمیم برای آن‌ها بسیار دشوار بوده و به خاطر حفظ کیفیت بازی ناچار به تن دادن به آن شده‌اند. برای اطلاع از جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای بازی، با دنیای بازی همراه باشید.
درست زمانی که کمتر از یک ماه به فرا رسیدن زمان عرضه محصول جدید Ember Lab باقی مانده بود، این استودیو اعلام کرد عنوان Kena: Bridge of Spirits به جای ۲۴ام آگوست در روز ۲۱ام سپتامبر سال  میلادی جاری منتشر می‌شود. در صفحه توئیتر بازی سازندگان اعلام کردند هر چند گرفتن این تصمیم برای آن‌ها بسیار سخت و دشوار بوده اما، برای اینکه مطمئن شوند کیفیت اجرای بازی روی تمامی پلتفرم‌های مقصد آن در بالاترین سطح ممکن قرار دارد، ناچار شده‌اند به آن تن دهند.
اعضای استودیو با تمام وجود در حال تلاش هستند و حس می‌کنیم این زمان اضافی برای اینکه مطمئن شویم بهترین تجربه ممکن را به مخاطبان ارائه می‌کنیم، لازم است.
سال گذشته و زمانی محصول جدید Ember Lab معرفی شد، در ابتدا قرار بود تاریخ انتشار بازی Kena: Bridge of Spirits در بازه‌ تعطیلات سال ۲۰۲۰ میلادی باشد، سپس زمان انتشار به فصل بهار و پس از آن به ۲۴ام آگوست موکول شد و اکنون بار دیگر این بازی با تاخیر مواجه شده‌است. این بازی تنها عنوان با چنین شرایطی نیست و محصول جدید استودیو آرکین، بازی Deathloop نیز در ابتدا قرار بود اوایل تابستان سال جاری منتشر شود و پس از آن تاریخ انتشار به ماه سپتامبر موکول شد.
Kena: Bridge of Spirits هم‌اکنون برای پلتفرم‌های PS4 ،PS5 و رایانه‌های شخصی در دست ساخت است.
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


۲ شهریور ۱۴۰۰
۳ شهریور ۱۴۰۰
۱۵ مهر ۱۴۰۰
۲۰ مهر ۱۴۰۰
۳۰ مهر ۱۴۰۰
۶ آبان ۱۴۰۰
سه شنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۰
جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱
نقد و بررسی بازی
تریلر بازی‌ها
بازی موبایلی
جدول زمانی
استفاده از مطالب دنیای بازی بدون ذکر منبع، کاری غیراخلاقی است.

source

توسط funkhabari