instagram gamefa
telegram gamefa
telegram
استودیوی ترتل راک (Turtle Rock) در گذشته از عرضه‌ی بتای بازی Back 4 Blood خبر داده بود. این تیم امروز دست به کار شد و تاریخ دقیق انتشار این نسخه را مشخص کرد.

به نقل از استودیوی ترتل راک، آگاه شدیم که بتای بازی Back 4 Blood در تاریخ ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ (۱۲ آگست ۲۰۲۱ میلادی) در اختیار طرفداران قرار خواهد گرفت. این نسخه به مدت چهار روز قابل تجربه خواهد بود و سپس بازی‌بازان باید در انتظار نسخه‌ی اصلی آن باشند. به وسیله‌ی بتای این عنوان، افراد به بخش‌هایی مهمی از این اثر دسترس دارند و در نتیجه می‌توانند تصمیم بهتری در راستای تجربه‌ی آن بگیرند.
Back 4 Blood یک بازی جذاب به صورت چندنفره و آنلاین و در سبک‌های تیراندازی اول شخص است. در یکی از بخش‌های این بازی باید تیمی چهار نفره را تشکیل داده و به نبرد با سایر گروه‌ها بپردازید. گفته می‌شود که این بازی حالت داستانی هم دارد و تیم سازنده برای آن تلاش فراوانی داشته است. این طور که پیداست، بازی ۸ کاراکتر مختلف را در خود دارد که شما مطابق با سلیقه‌ی خود می‌توانید به انتخاب یکی از آن‌ها بپردازید. هر کدام از این افراد هم شخصی‌سازی می‌شوند و قادر هستید تا تغییراتی را در ظاهر و لباس‌هایشان اعمال نمایید. چندی پیش هم تریلری از این اثر منتشر شد که برای مشاهده‌ی آن می‌توانید به این نشانی مراجعه نمایید.
به جز این، آیتم‌ها و سلام‌های متعددی به منظور مبارزه در بازی به چشم می‌خورد که نباید از این قضیه به سادگی عبور کرد. این بازی قابلیت کراس‌پلی دارد و بازی‌بازان از هر پلتفرمی می‌توانند با یکدیگر نبرد داشته باشند. البته بخش‌های دیگری هم در منوی این اثر وجود ندارد که فعلا به صورت کامل از آن‌ها رونمایی نشده است. بازی Back 4 Blood در تاریخ ۲۰ مهر ۱۴۰۰ (۱۲ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۵، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار خواهد گرفت.
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
تمام حقوق این سایت متعلق به گیمفا می باشد.
Copyright© 2021 Gamefa All Rights Reserved

source

توسط funkhabari