کپی لینک
قسمت 47 سریال Rick and Morty که چندی پیش از طریق شبکه Adult Swim روی آنتن رفت، ایستر اگ جالب پلی استیشن را در خود جای داده است.

Rick and Morty که به نوعی نسخه پارودی بازگشت به آینده به شمار می‌رود، یکی از مشهورترین سریال‌های انیمیشنی جهان است. عوامل مختلفی در رخ دادن این اتفاق نقش داشته‌اند که یکی از آن‌ها اشاره‌های بی پایانش به فرنچایزها و برندهای مشهور است؛ برای مثال، مخاطبان حین تماشای یکی از قسمت‌ها به لوکیشنی می‌روند که Intergalactic Customs نام داشته و در آنجا می‌توان کاراکترهای آثار علمی تخیلی مانند بیگانه را مشاهده کرد. یا قسمتی دیگر می‌توان اشاره به سریال The Simpson را دید.
قسمت 47 سریال Rick and Morty مانند بسیاری از قسمت‌هایی که قبلا روی آنتن رفته‌اند، ایستر اگی را در خود جای داده است. ریک، مورتی و رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا طی اتفاقاتی مجبور می‌شود با یکدیگر متحد شده تا مقابل یک بوقلمون بایستند که موفق شده ریاست جمهوری را بدست گرفته و ارتشی از ابربوقلمون‌ها را بسازد. وقتی رئیس جمهوری اصلی یک ضربه سهمگین متحمل می‌شود، بخشی از خاطرات گذشته برایش یادآوری می‌شود. او در همین حین صریحا می‌گوید: «من پلی‌استیشن 5 می‌خواهم.»
نخستین باری نیست که سریال Rick and Morty به صنعت ویدیو گیم اشاره مستقیم یا غیرمستقیم دارد. مخاطبان حین تماشای قسمت چهارم فصل دوم با سلاح‌هایی مواجه می‌شوند که بدون شک از مجموعه بازی‌های هیلو الهام گرفته شده‌اند. مثال دیگر به قسمت پایانی فصل سوم مربوط می‌شود. ریک در بخشی از این قسمت بازی Minecraft VR را تجربه می‌کند. یا در بخشی از قسمت پایانی فصل چهارم شاهد اشاره‌‌هایی به مجموعه بازی‌های مورتال کمبت هستیم.
قسمت اول فصل کنونی سریال Rick and Morty هم اکنون به صورت رایگان در وب سایت یوتیوب قابل‌تماشا است. بقیه قسمت‌ها در وب سایت رسمی شبکه Adult Swim قرار گرفته‌اند. در ضمن، قسمت جدید در تاریخ ۱۰ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱ آگوست) روی آنتن خواهد آمد.
مطالب مرتبط
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari