کپی لینک
دموی تکنیکال سازنده سری Gears of War در جریان GDC 2021 به نمایش درآمد که برای ساختش از تکنولوژی‌های Lumen و Nanite استفاده شده است.

Game Developers Conference یا GDC یک رویداد سالانه است که با محوریت ویدیو گیم برگزار می‌شود. رویدادهایی مانند گیمزکام روی نمایش بازی‌های ویدیویی تمرکز دارند اما GDC به توسعه بازی‌ها و تکنولوژی‌های کاربردی در این حوزه می‌پردازد. این رویداد توسط شرکت اینفورما برگزار شده و شامل بخش‌های مختلفی از جمله آموزش، سخنرانی، میزگرد و Game Developers Choice Awards می‌شود.
دموی تکنیکال سازنده سری Gears of War در جریان GDC 2021 به نمایش درآمد. این ویدیو Alpha Point نام داشته و برای ساختش از تکنولوژی‌های جدید موتور گرافیکی آنریل انجین ۵ مانند سیستم نورپردازی Lumen و سیستم هندسی مجازی Nanite بهره گرفته شده است. دمویی که استودیو کوالیشن روی کنسول ایکس باکس سری ایکس اجرا کرده، بیش از ۱۰۰ میلیون مثلث را در خود جای داده و بسیار چشم‌نواز است. در ضمن، تیم توسعه تاکید دارد چیزی که به نمایش گذاشته‌اند هیچ ارتباطی با محصول در حال ساختشان ندارد.
دموی تکنیکال، تنها چیزی نبود که کوالیشن در جریان GDC 2021 پخش کرد. ویدیو دوم یک کاراکتر رندر شده در داخل آنریل انجین 5 را نشان می‌دهد که چهره‌پردازی و لباس‌هایش جزئیات بسیار بالایی دارند. سازندگان تاکید کرده‌اند این ویدیو هم هیچ ارتباطی به محصول در حال ساخت ندارد. در ادامه می‌توانید ویدیو را مشاهده کنید:
Gears Tactics، جدیدترین محصول کوالیشن به شمار می‌رود. این بازی در زیرژانر تاکتیکی نوبتی ساخته شده و داستانش قبل از اولین نسخه گیرز آو وار روایت می‌شود. استودیو کانادایی قبلتر Gears 5 را ساخته و با مشارکت ایکس باکس روانه بازارهای جهانی کرده بود. عنوان مزبور روی کایت دیاز تمرکز داشته که می‌خواهد رازهای پشت پرده Locust را کشف کند.
کوالیشن در حال حاضر روی Operation 8 کار می‌کند که آخرین آپدیت بزرگ برای بازی Gears 5 است. این آپدیت به‌ سه محتوای بسیار مهم را در خود جای داده که مورد اول، شخصیت برنی ماتاکی است. او نخستین بار در Gears of War 3 معرفی شد و تیرانداز بسیار ماهری است. مورد دوم، نقشه جدیدی به نام Ritual است که در Galangi Islands زادگاه ماتاکی قرار دارد. مورد سوم و پایانی، Tour of Duty است که هفته‌های پس از عرضه دچار تغییراتی خواهد شد تا حس تازگی حفظ شود.
سازنده سری Gears of War تا به این لحظه هیچ صحبتی پیرامون محصول در دست ساختش به میان نیاورده است.
پربحث‌ترین‌ها
پربازدید‌ترین‌ها
دیگه چه خبر؟
دسترسی

source

توسط funkhabari