مایکروسافت به‌صورت رسمی فهرست بازی‌هایی را اعلام کرد که مشترک‌های سرویس ایکس باکس لایو گلد در ماه آگست/اوت ۲۰۲۱ آن‌ها را بدون پرداخت هزینه‌ی جداگانه دریافت می‌کنند.
بازی Darksiders III شرکت THQ Nordic برای ایکس باکس وان عرضه شده بود و از تاریخ ۱ آگست/اوت (۱۰ مرداد) تا تاریخ ۳۱ آگست/اوت (۹ شهریور) مشترک‌های سرویس ایکس باکس لایو گلد می‌توانند آن را به اکانت خود اضافه کنند. بازی Yooka-Laylee ایکس باکس وان نیز از تاریخ ۱۶ آگست/اوت (۲۵ مرداد) تا تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) می‌تواند بدون پرداخت هزینه‌ی جداگانه توسط مشترک‌های ایکس باکس لایو گلد، به اکانت‌ها آن‌ها افزوده شود.
بازی Lost Planet 3 و بازی Garou: Mark of the Wolves ایکس باکس 360 هم به ترتیب از ۱ تا ۱۵ آگست/اوت (۱۰ تا ۲۴ مرداد) و ۱۶ تا ۳۱ آگست/اوت (۲۵ مرداد تا ۹ شهریور) در دسترس مشترک‌های سرویس ایکس باکس لایو گلد شرکت مایکروسافت خواهد بود. بدیهی است که هر چهار بازی نام‌برده روی ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس هم اجرا می‌شوند.
زومجی در آذر ۱۳۹۷ به بررسی بازی Darksiders III پرداخت و به آن نمره‌ی ۸ از ۱۰ را داد. در نتیجه اگر مشترک سرویس ایکس باکس لایو گلد هستید یا اشتراک ایکس باکس گیم پس آلتیمیت را دارید، شاید از یک مرتبه شانس دادن به آن پشیمان نشوید.source

توسط funkhabari